کد خبر: 1029341 A

در چارچوب هفته دوازدهم لیگ برتر سپاهان به مصاف صنعت نفت خواهد رفت.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، در چارچوب هفته دوازدهم مسابقات لیگ برتر در حساس‌ترین بازی این هفته از ساعت 16 در ورزشگاه تختی آبادان صنعت نفت پذیرای محرم نویدکیا و شاگردانش در سپاهان خواهد بود.

شاگردان سیروس پورموسوی در حالی در برابر سپاهان قرار خواهند گرفت که با توجه به شکست استقلال در برار سایپا با پیروزی در این بازی می‌تواند با 24 امتیاز در صدر جدول رده بندی مسابقات لیگ برتر قرار بگیرد. در مقابل نیز سپاهان با 19 امتیاز در صورت پیروزی در این دیدار خود را 22 امتیازی می‌کند و هم امتیاز با استقلال می‌تواند در صدر جدول قرار بگیرد.

سپاهان نیز در حالی هفتمین بازی خارج از خانه خود را برگزار خواهد کرد که در 6 دیدار قبلی 2 برد، 2 مساوی و 2 باخت را تجربه کرده است و موفق شده 8 بار دروازه حریفان را باز کند و در مقابل 10 گل دریافت کرده است.

صنعت نفت درحالی ششمین بازی خود را در خانه را برگزار خواهد کرد که در 5 بازی قبلی خود در خانه موفق شده است حریفان را شکست دهد و  رکورد 100 درصد پیروزی در بازی‌های خانگی را به ثبت برساند. شاگردان پورموسوی در خانه موفق شدند 9 بار دروازه حریفان را باز کنند و در مقابل 3 گل نیز دریافت کردند.

همین برتری آماری صنعت نفت در خانه و با توجه به اینکه آخرین برد سپاهان در آبادان به دی‌ماه 90 برمی‌گردد و سپاهانی‌ها از آن تاریخ به بعد هرگاه عازم آبادان شده‌اند، یا شکست خورده یا مساوی کرده‌اند. می‌تواند برگ برنده شاگردان سیروس پورموسوی در بازی با سپاهان باشد.

 

لیگ برتر سپاهان سپاهان اصفهان لیگ برتر ایران لیگ خلیج فارس سپاهان و صنعت نفت آبادان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر