کد خبر: 1029308 A

رسول خطیبی به عنوان سرمربی برای ششمین بار با تیم پرسپولیس رو به رو می‌شود.

به گزارش ایلنا، بازی امروز مقابل آلومینیوم و پرسپولیس در خانه اراکی‌های لیگ برتر ششمین مسابقه‌ای است که رسول خطیبی تیمش را مقابل سرخ‌های پایتخت به میدان می‌فرستد. مسابقه‌ای مهم برای هر دو تیم که از این بازی برد می‌خواهند.

یحیی و تیمش می‌خواهد ثابت کند که برد آنها مقابل فولاد و بدشانسی شان در دربی و کسب تساوی یک اتفاق نبوده و تیم او بعد از دست دادن فینال آسیا حالا روحیه خودش را برای کسب پنجمین قهرمانی متوالی به دست آورده است.

در سوی دیگر هم برای آلومینیوم مهم است چون خطیبی می‌خواهد تیمش را که حالا با 12 امتیاز در رتبه سیزدهم جدول قرار دارد، با پیروزی در این مسابقه به رتبه‌های بالاتر برساند. آلومینیوم این شانس را دارد در صورت پیروزی در این مسابقه با فرض همه احتمالات حتی به جایگاه پرسپولیس در رتبه هشتم جدول رسانده و جای رقیب امروز خودش را در جدول بگیرد. 

اگر بازی حذفی فصل گذشته میان ماشین سازی و پرسپولیس را که شاگردان کالدرون برنده شدند را کنار بگذاریم این ششمین مسابقه‌ای است که در تاریخ لیگ برتر رسول خطیبی به عنوان سرمربی مقابل پرسپولیس قرار می‌گیرد. در بازی‌های قبلی این مربی توانسته بود در جدال هایی که برابر پرسپولیس داشته دو باخت، دو مساوی و یک برد را تجربه کند و حالا در این بازی به دنبال بهبود کارنامه خود در این جدال هایی است که برابر سرخ‌های پایتخت داشته است

رسول خطیبی پرسپولیس تهران آلومینیوم اراک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر