کد خبر: 1029303 A

مدافع شهرخودرو بعد از اینکه در ابتدای فصل نتوانست راهی به سبد نقل و انتقالاتی پرسپولیس بیابد، اکنون بار دیگر نسبت به این انتقال چراغ سبز نشان می‌دهد.

به گزارش ایلنا، بعد از جدایی شجاع خلیل زاده از جمع سرخ‌پوشان پایتخت، یحیی گل محمدی به دنبال جاشنین مدافع ملی پوش خود در ترکیب پرسپولیس بود.

فرشاد فرجی که فصل گذشته شاگرد یحیی گل محمدی در شهرخودرو بود از گزینه‌های مدنظر یحیی گل محمدی برای جانشینی خلیل زاده در تریکب این تیم بود اما سرخ‌پوشان در فصل نقل و انتقالات در جذب این بازیکن ناکام بودند، آن هم درحالی که خود فرجی در مصاحبه‌ای  از علاقه خود به حضور در پرسپولیس خبر داد. اما در نهایت با مخالفت مهدی رحمتی این انتقال رخ نداد.

فرجی حالا با انتشار پستی در صفحه رسمی خود در اینستاگرام بار دیگر شایعاتی مبنی بر جداییش از شهرخودرو را بر سر زبان‌ها انداخت. با این حال بعد از اینکه پرسپولیس در جذب ایمان سلیمی، حجت حق وردی و همچنین شاهین طاهرخانی برای حضور در گزینه دفاع میانی ناکام ماند، طی روزهای اخیر بار دیگر شایعات درباره نقل و انتقالات این تیم داغ شده و باید دید چه بازیکنی قادر به جلب رضایت یحیی گل محمدی برای این انتقال خواهد بود.

photo_۲۰۲۱-۰۱-۲۵_۰۹-۳۳-۵۸

پرسپولیس لیگ برتر نقل و انتقالات لیگ برتر ایران فرشاد فرجی لیگ خلیج فارس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر