کد خبر: 1029119 A

پیشکسوت تیم استقلال تهران با حمایت از محمود فکری معتقد است این تیم روند مناسبی دارد و نباید مور انتقادات زیاد قرار بگیرد.

به گزارش ایلنا، پیشکسوت استقلال می‌گوید آبی پوشان در بازی مقابل نفت مسجد سلیمان محکوم به پیروزی هستند تا با کسب این سه امتیاز همچنان در رده‌های بالایی جدول جای داشته باشند.

بازی سایپا چطور بود؟

فکر می‌کنم یکی از بازی هایی بود که استقلال نباید می باخت و می توانست با برنامه‌تر باشد. سایپا هم واقعا تیم خوبی شده است و از نظر گل خورده شرایط خوبی دارد و امسال برنامه بهتری در لیگ دارد. این اتفاقی که برای صادقی در سایپا رخ داد یعنی سرمایه گذاری و امیدوارم این اتفاق در باشگاه استقلال هم رخ بدهد و چنین شرایطی  برای فکری فراهم شود.

انتقادات از فکری هم بعد از این بازی قوت گرفت.

سایپا هوادار ندارد و شاید مقایسه درستی نباشد اما بحث من اصول یک باشگاه و رفتار با قهرمان گذشته تیم است. نباید بعد از یک باخت انتقاد کنیم. استقلال صدر جدول است پس چرا باید از فکری انتقاد شود. با یک باخت نباید همه چیز را خراب کرد. استقلال مقابل تراکتور با همین سیستم یکی از بهترین بازی هایش را انجام داد و شکست دادن تیم بزرگی مثل تراکتور در تبریز کار هر کسی نیست.

برای تیم شانس قهرمانی در نیم فصل قائل هستید؟

اتفاقی که نباید می افتاد، رخ داد و این اتفاق با بازی بد استقلال توام شد ولی خب این موضوع چیزی از قدرت استقلال کم نمی کند. متاسفانه کمی بدبینی نسبت به محمود فکری و کادرش محسوس است و این اصلا انرژی خوبی برای تیم بزرگی مثل استقلال نیست. به نظرم باید سعه صدر را کمی تغییر دهند. فکر می کنم انتقادات از تیمی که در صدر جدول حضور دارد بی مورد است. مگر این اولین یا آخرین باخت استقلال است؟ این تیم باز هم باخت می‌دهد.

بازی با نفت مسجد سلیمان را چطور پیش بینی می‌کنید؟

هیچ تیمی در هیچ بازی برای استقلال یا تیم‌های بالای جدول ساده نیست و تیم‌های پایین جدول می‌توانند برای تیم‌های بالایی خود مشکل ساز شوند. همه می‌گفتند که استقلال سه امتیاز را کسب می‌کند و سه امتیاز این بازی را برای استقلال کنار گذاشته بودند اما دیدید که چه اتفاقی افتاد. استقلال در این بازی باید تمام سعی و تلاشش را انجام بدهد تا سه امتیاز را کسب کند و بتواند همچنان در رده‌های بالایی جدول حضور داشته باشد.

استقلال تهران محمود فکری ستار همدانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر