کد خبر: 1029118 A

افشاگری بازیکن اخراجی ذوب آهن؛

مهاجم ذوب آهن در مورد کنار گذاشته شدنش از این تیم توسط رحمان رضایی صحبت کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، دو روز قبل بود که رحمان رضایی، سرمربی ذوب آهن در تصمیمی عجیب علیرضا منظمی، مهاجم جوان تیمش را کنار گذاشت و به او اعلام کرد دیگر در این تیم جایی ندارد، این در حالیست که به گفته خود او ذوب آهن در خط حمله کمبود بازیکن دارد.

علیرضا منظمی در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در مورد کنار گذاشته شدنش از تیم ذوب آهن اظهار داشت: متاسفانه به من گفتند دیگر در تمرینات حاضر نشو و برو باشگاه تسویه حساب کن و جدا شو. رحمان رضایی اعلام کرد من را نمی‌خواهد و من را از تیم کنار گذاشته است.

وی افزود: رحمان رضایی در مصاحبه‌ای اعلام کرد که من دو مهاجم بیشتر ندارم که یکی بیدوف است و دیگری عکاشه. من سر تمرین از او پرسیدم چرا این حرف را زدی مگر من مهاجم تیمت نیستم ولی به من گفت که نیازی به تو ندارم.

مهاجم جدا شده ذوب آهن ادامه داد: واقعاً نمی‌دانم تیم وقتی در این شرایط است و نیاز به بازیکن دارد به چه دلیلی من را به این راحتی کنار می‌گذارند. البته دلیلش را می‌دانم چون اول فصل رحمان رضایی قصد داشت آرش افشین را به تیم بیاورد ولی باشگاه با او مخالفت کرد و گفت افشین چند سال بازی نکرده و ما خودمان بازیکنان خوبی داریم و از همان روز دیگر چشم دیدن من را نداشت. حتی قاسم حدادی‌فر به خاطر من با رحمان رضایی دعوایش شد و به او گفت اگر این بازیکن را نمی‌خواهی تکلیفش را روشن کن و او را اذیت نکن.

منظمی ادامه داد: ابتدای فصل خود رحمان رضایی به من گفت جدا نشو و در تیم تو را لازم داریم ولی هیچ وقت من را بازی نداد و فقط یک بازی جلوی شهر خودرو که 11 غایب داشتیم مجبور شد من را بازی دهد و بعد از بازی به من گفت به تو فرصت دادم و استفاده نکردی. مگر بقیه مهاجمان تیم در اولین بازی‌شان گلزنی کردند؟

وی در ادامه عنوان کرد: متاسفانه یک سری حرف‌ها گفتنش راحت نیست. من بازیکن تیم ملی جوانان هستم و بازیکن ذوب آهن هستم و نمی‌دانم چرا این رفتار ها با من می‌شود؟ رحمان رضایی به من گفت برو به تیم امید کمک کن در حالیکه من رده جوانان هستم و سنم به امید نمی‌خورد. بعد هم تیم ذوب آهن رده پانزدهم است و تیم امید رده چهارم. آنها چه نیازی به کمک من دارند؟ 

منظمی افزود: ابتدای فصل یک اس ام اس برای من آمد و گفتند اگر انقدر پول ندهی رنگ ترکیب را نخواهی دید. نمی‌دانم آن شخص چه کسی بود ولی بعد فهمیدم به چند بازیکن دیگر هم این پیام داده شده. وقتی در تمرین در موردش صحبت می‌‌کردیم یکی از مربیان تیم گفت چه به هم می‌گویید و ما مساله را با او در میان گذاشتیم و او به ما گفت این صحبت‌ها نیست و تمرکزتان روی بازی خودتان باشد و هرکسی خوب باشد بازی می‌کند ولی خب ببینید بازیکنانی در ترکیب ذوب آهن هستند که آدم تعجب می‌کند.

وی افزود: به هر حال من این روزها انفرادی تمرین می‌کنم تا از آمادگی بدنی دور نمانم و قرار است به باشگاه بروم برای تسویه حساب و دیگر از اینجا به بعد برای ذوب آهن آرزوی موفقیت می‌کنم.

رحمان رضایی ذوب آهن اصفهان علیرضا منظمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر