کد خبر: 1028742 A

باشگاه استقلال تهران در پایان رقابت‌های لیگ برتر کشتی در اقدامی عجیب از کشتی گیران و مربی این تیم شکایت کرده است.

به گزارش ایلنا، باشگاه استقلال تهران در اولین فصل از تیمداری در لیگ برتر کشتی آزاد تا مرحله فینال پیش رفت و در بازی فینال تیم تحت هدایت رضا یزدانی مقابل بازار بزرگ ایران شکست خورد تا جام قهرمانی به تیم حریف رسید.

بازی فینال با حواشی متعددی همراه بود و استقلال سعی داشت با 6 کشتی‌گیر در مسابقات شرکت کند که در نهایت رقابت‌ آنها با بازار بزرگ به شکست انجامید و در اولین فصل حضور در این بازی‌ها نایب قهرمانی را کسب کردند.

حالا با گذشت تقریبا یک ماه از این رقابت‌ها، باشگاه استقلال طی نامه‌ای رسمی به کمیته انضباطی فدراسیون کشتی از 7 کشتی گیر و دو مربی این تیم به صورت رسمی شکایت کرده تا آنها با جرایم سنگین رو به رو شوند.

photo_۲۰۲۱-۰۱-۲۴_۱۰-۲۳-۴۷

در نامه احمد مددی، مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی باشگاه استقلال به علیرضا دبیر، رئیس فدراسیون کشتی نادرحاج آقانیا، محمدرضا سرگو، سجاد غلامی، امیرمحمد یزدانی، عباس فروتن و علی موجرلو 35 درصد و یونس امامی 65 درصد به عنوان کشتی‌گیر جریمه شده‌اند.

در بین مربیان هم بهروز یاری به دلیل تنبیه بدنی و زبانی بازیکنان به پرداخت 70 درصد جریمه از قراردادش محکوم شده است و همینطور محمد طلایی هم دیگر مربی است که به دلیل عدم هماهنگی کادرفنی 35 درصد جریمه شده است.

باشگاه استقلال تهران تیم کشتی استقلال تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر