کد خبر: 1027613 A

تا این لحظه با هیچکس برای سرمربیگری مذاکره نکردیم

سخنگوی هیات مدیره ذوب آهن در مورد آخرین وضعیت این تیم صحبت کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، ذوب آهن اصفهان روز گذشته در دیدار مقابل نفت مسجد سلیمان تن به تساوی بدون گل داد تا با توجه به یک شکست و یک تساوی در دو دیدار نخست این تیم پس از اولتیماتوم هیات مدیره، دیگر رسیدن به کف امتیازات تعیین شده در 5 بازی برای ادامه همکاری با کادرفنی میسر نباشد.

رسول کربکندی در گفتگو با ایلنا در این خصوص که با توجه به شرایط موجود تصمیم باشگاه برای ادامه همکاری با کادرفنی چیست، اظهار داشت: در این خصوص قرار است هیات مدیره تشکیل جلسه دهد و به بحث و تبادل نظر بپردازیم و تا 48 ساعت آینده همه چیز مشخص خواهد شد که با کادرفنی کنونی ادامه دهیم یا قطع همکاری داشته باشیم و تا پیش از تشکیل جلسه من نمی‌توانم نظری در این خصوص بدهم.

وی در مورد اینکه احتمال ادامه همکاری با رضایی وجود دارد یا نه، گفت: همانطور که گفتم اگر من الان حرفی بزنم نظر شخصی خودم است و مصوبه هیات مدیره نیست ولی باید توجه کرد روز گذشته اشتباه فاحش داوری پیروزی را از ذوب آهن گرفت و گل صد در صد سالم ما را آفساید گرفتند و در واقع برنده واقعی بازی ذوب آهن بود و آدم باید انصاف داشته باشد و این مسائل را هم در نظر بگیرد.

سخنگوی هیات مدیره ذوب آهن در مورد مطرح شدن گزینه‌های مختلف مثل ساکت الهامی و مهدی رجب‌زاده نزدیک به نیمکت این تیم توضیح داد: تا این لحظه هیچ صحبتی با گزینه‌‌ای برای هدایت ذوب آهن انجام نشده است و این موارد گمانه‌زنی‌هایی است که در رسانه‌ها مطرح می‌شود و صحت ندارد.

رسول کربکندی در مورد مذاکره استقلال با میلاد جهانی هم گفت: میلاد جهانی بازیکن تیم ذوب آهن است و قرارداد دارد و نمی‌دانم بازیکنی که مشغول بازی در یک تیم است چطور با او مذاکره کرده‌اند و اطلاعی از این موضوع ندارم. تا کنون از باشگاه استقلال درخواست رسمی برای جذب این بازیکن نداشتیم.

رحمان رضایی رسول کربکندی ذوب آهن اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر