کد خبر: 1027310 A

از زمانی که حامد لک به پرسپولیس آمده داوران 5 بار علیه این تیم پنالتی گرفتند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، پرسپولیس در هفته یازدهم لیگ برتر در حالی مقابل فولاد 2 بر یک به برتری رسید که داور مسابقه یک پنالتی علیه این تیم اعلام کرد و تک گل تیم اهوازی بدین وسیله به ثمر رسید و کلید حواشی و اتفاقات جنجالی بازی روی آن تصمیم زاهدی فر زده شد.

نکته جالبی که در مورد پنالتی‌ها در بازی‌های پرسپولیس این است که این فصل برخلاف چند فصل گذشته تعداد پنالتی‌های اعلام شده علیه پرسپولیس بیش از حد نرمال است و از زمانی که حامد لک به این تیم آمده در بازی با فولاد مقابل پنجمین پنالتی علیه این تیم ایستاد.

اولین بار در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا و دیدار برابر الدحیل بود که پرسپولیس روی پنالتی معز علی یک بر صفر مغلوب حریف قطری خود شد و صعودش به دور حذفی با اما و اگر روبرو شد.

مرحله بعدی دیدار برابر النصر عربستان در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا بود که عبدالرزاق حمدلله دروازه پرسپولیس را از روی نقطه پنالتی باز کرد و در مقابل با گل مهدی عبدی پرسپولیس با تساوی به ضربات پنالتی رفت و در نهایت توانست فینالیست شود.

دو پنالتی هم علیه پرسپولیس در فینال گرفته شد که منجر به شکست این تیم و از دست رفتن شانس قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا شد و در نهایت بازی با فولاد بود که پنالتی پنجم علیه پرسپولیس اعلام شد و حامد لک مقابل تمام آنها مغلوب شد.

پرسپولیس حامد لک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر