کد خبر: 1026882 A

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: مصدومیت‌های جزئی در پست‌هایی که جایگزین خوب نداشتیم به تیم ضربه زد، امیدوارم مصدومان بازگردند.

به گزارش ایلنا، رحمان رضایی در نشست خبری پیش از بازی ذوب آهن با نفت مسجدسلیمان گفت: بازی با نفت مسجدسلیمان خیلی سختی است با توجه به این‌که این تیم جوان و یکدست است، میزان دوندگی آن‌ها بالا است و خوب پرس می‌کنند، جوانان جویای نام هستند و نتایج نشان داده خوب کار کرده‌اند.

او ادامه داد: در این 4 روز که فرصت داشتیم خوب تمرین کردیم و بازیکنان از حواشی هفته قبل آرامش بیشتری دارند و امیدوارم بازی خوبی را با نتیجه خوب به نمایش بگذاریم.

سرمربی ذوب آهن اصفهان با اعلام اینکه، فکر می‌کنم هر کسی نسبت به مشکلات تیم و حواشی اطلاع ندارد، گفت: حتما تیم باید ترمیم شود، بعضی پست‌ها بازیکن جایگزین نداریم، نیاز به بازیکن باتجربه داریم تا این نقاط را ترمیم کنیم و حداقل به 3 یا 4 بازیکن خوب نیاز داریم تا سریع تیم را بازسازی کنیم و نقاط ضعف را ترمیم کنیم.

رضایی درباره حواشی و مصاحبه های پیراموان تیمش گفت: فعلا به بحث‌های حاشیه‌‌ای نمی‌پردازیم و روی کار خودمان تمرکز می‌کنیم و امیدوارم در فرصت مناسب جوابی به این سؤال بدهم.

او در خصوص وضعیت فنی ذوب آهن اظهار داشت: از لحاظ فنی هیچ مشکلی نداریم و این ادعا در حد حرف نیست و بازی و تجربه ثابت کرده است که تیم چیزی کم ندارد و تیم جوابگو خواهد بود اگر نتایج خوب بگیرد اگر آرامش را به تیم بازگردانیم و بازیکنان را از لحاظ روحی آماده کنیم و روحیه‌ای که سراغ دارم را به تک تک بازیکنان برگردانم.

وی در خصوص مصدومان تیمش افزود: امیدوارم مصدومان به تیم برگردند، مصدومیت‌های جزئی در پست‌هایی که جایگزین خوب نداشتیم به تیم ضربه زد، امیدوارم مصدومان بازگردند و بتوانیم نتایج خوبی که باید را بگیریم.

سرمربی ذوب آهن در رابطه با ضعیف تیمش در شروع مجدد بازی گفت: در جریان بازی پرس و توپ‌ربایی خوبی داریم، تیم جوانی هستیم که با بازیکن با سن 21 یا 22 سال بازی می‌کند، هنگام پرس‌ها تیم خوب عمل می‌کند اما در شروع‌های مجدد از کناره‌ها تمرکز لازم را نداریم و در چند بازی گل خوردیم.

رضایی در پایان عنوان داشت: داریم کار می‌کنیم و باید احساس مسئولیت بیشتر شود، روی این قضیه خوب کار کرده‌ایم و امیدوارم این نقطه ضعف را حل کنیم تا در ارسال از جناحین آسیب‌پذیر نباشیم.

ذوب آهن رحمان رضایی سرمربی ذوب آهن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر