کد خبر: 1026876 A

مربی شهرخودرو در نشست خبری پیش از مصاف با نساجی مازندران شایعه اولتیماتوم مالک باشگاه به کادرفنی را رد کرد.

به گزارش ایلنا، محمد نوازی، مربی شهرخودرو در نشست خبری پیش از بازی با نساجی مازندران اظهار داشت: فردا بازی حساسی با تیم نساجی داریم. فکر می‌کنم این تیم بدشناسی آورده و نتایج لازم را نگرفته است. این تیم بزرگ و ریشه‌دار است و سال‌هاست زحمت می‌کشند. به هر حال بازی سختی داریم و فکر می‌کنم دو روزی است که آقای جلالی به عنوان یک مربی باتجربه و با دانش در این تیم هستند و کار ما را سخت کرده‌اند.

او درخصوص بازی فردا ادامه داد: بازی فردا با توجه به شرایط دو تیم در جدول خوب و زیبا خواهد شد. هر دو تیم بدشانسی آورده‌اند و نتیجه نگرفتن، حساسیت بازی را بالا برده است. به نظرم شرایط ما خوب است. درست است بازی قبل را باختیم اما در این یک هفته ریکاوری کردیم و نقاط قوت و ضعف حریف را شناختیم و امیدواریم فردا یک بازی خوب را به نمایش بگذاریم و سه امتیاز را به عنوان میزبان مسابقه کسب کنیم.

مربی شهرخودرو درباره غایبان این بازی گفت: برای این دیدار بازیکن محروم نداریم اما سیف‌اللهی، فرامرزی، جعفری و محمدزاده به بازی نمی‌رسند. امیدوارم این بازیکنان را برای بازی‌های بعد داشته باشیم. درباره مصدومیت‌ها نمی‌توان کاری کرد.

نوازی درباره رویکرد تیمش مقابل نساجی همچنین گفت: ما حریف را آنالیز کرده‌ایم و بازیکنان توجیه هستند. به امید خدا انگیزه و تمرکز لازم را داشته باشیم و به پیروزی برسیم. در غیر این صورت دچار مشکل خواهیم شد.

این مربی درباره تغییرات باشگاه شهرخودرو گفت: منظورتان آمدن و رفتن آقای روانخواه است؟ این موضوع در حیطه کاری من نیست و آقای رحمتی باید پاسخگو باشد. او یک مشکل خانوادگی داشت و نتوانست با تیم ادامه دهد. قرار بود این هفته به ما ملحق شوند که این اتفاق رخ می‌دهد. صد درصد فرد دیگری اضافه خواهد شد که این موضوع با درخواست و تایید مهدی رحمتی انجام می‌شود. امیدوارم هر کسی که می‌آید کمک حال ما شود و بتوانیم خانواده شهرخودرو را در خراسان رضوی گسترده‌تر کنیم. این اتفاقات خوب باعث بهبود کارمان می‌شود و می‌توانیم جوابگوی مردم و هواداران این تیم شویم.

وی در واکنش به این که ظاهرا باشگاه به علت نتایج ضعیف تیم به کادرفنی تذکر و اولتیماتوم داده است گفت: ما اولتیماتوم نداشتیم و به کارمان ادامه می‌دهیم.

محمد نوازی نساجی مازندران شهرخودرو مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر