کد خبر: 1026819 A

مهدی رحمتی در مورد بازگشتش گفت: این را خدا می‌داند و باید ببینیم چه اتفاقی رخ می‌دهد.

به گزارش ایلنا، مهدی رحمتی سرمربی شهرخودرو در حاشیه تمرینات این تیم در خصوص بازی این تیم با نساجی بیان کرد: فردا بازی سختی با تیم خوب نساجی داریم. این تیم سختکوش و پرتلاش است و هواداران خوبی دارد.در این هفته تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و بازیکنان ما این آمادگی را دارند که به امید خدا یک بازی خوب را انجام دهیم. ان شاالله به دنبال 3 امتیاز این بازی هستیم چون خیلی برایمان مهم است.

رحمتی در مورد اهداف این تیم در پایان فصل گفت: ما در ابتدای این فصل یک هدفگذاری کردیم که از هدفمان زیاد دور نیستیم. شما به شرایط جدول خوب نگاه کنید متوجه می شوید برخی تیم‌ها چند برابر ما هزینه کرده اند اما با ما 2-3 امتیاز اختلاف دارند. مطمئنا روند ما بهتر می‌شود و اگر بچه‌های تیم با تمرکز کافی کار کنند نتایج مد نظر هواداران را کسب خواهیم کرد.

وی در مورد وضعیت مصدومان تیمش گفت: احتمال دارد بازیکنان مصدوم ما به بازی فردا برسند.

رحمتی در خصوص اینکه شایعه شده تمریناتش برای دروازه‌بانی مجدد را آغاز کرده است گفت: من تمریناتم را شروع کرده‌ام و باید ببینیم شرایط به  چه شکل پیش می‌رود و چه اتفاقاتی رخ می‌دهد.

او در مورد اینکه آیا امکان دارد به دروازه شهرخودرو بازگردد اظهار داشت: این را خدا می‌داند و باید ببینیم چه اتفاقی رخ می‌دهد.

سرمربی جوان شهرخودرو در مورد جدایی امید روانخواه گفت: اجازه بدهید در مورد این مسائل بعد از بازی صحبت کنیم. قطعا بعد از بازی فردا راحت تر می‌شود در مورد این مسائل صحبت کرد.

 

لیگ برتر لیگ برتر ایران مهدی رحمتی لیگ خلیج فارس شهرخودرو شهرخودرو و نساجی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر