کد خبر: 1026783 A

ایوب والی با انتشار پیامی از هواداران فولاد خوزستان خواست تا از این تیم حمایت کنند.

به گزارش ایلنا، ایوب والی کاپیتان فولادی‌ها که به علت مصدومیت مدتی هست از ترکیب اصلی این تیم دور است، با انتشار پستی در صفحه رسمی خود در اینستاگرام در حمایت از این تیم نوشت:

 باسلام خدمت همه خوزستانی‌های عزیز

دوستان همه ما ازباخت دیشب خیلی ناراحت هستیم ومن ازطرف تمام اعضای تیم ازشما عذر میخواهم و امیدوارام در بازی‌های بعدی جبران کنیم.

او خطاب به هواداران فولاد نوشت: هرکسی که به من اعتماد دارد، صبر بیشتر به خرج دهد، لطفآ هوشیار باشید در شهرخودمان خیلی‌ها دوست ندارند تیم نتیجه بگیرد. اگر یادتان باشد فصل قبل استارت خوبمان را از هفته بیستم به بعد زدیم که سوم شدیم که می‌توانستیم با رتبه دوم تمام کنیم، آن‌هم بعد از چندسال ناکامی.

وی با اشاره به موفقیت فصل گذشته این تیم نوشت: «فرق پارسال وامسال این است  که پارسال هیچکس باور نمی‌کرد می‌توانیم برویم بالای جدول به‌جز هواداران اصیل و خود تیم. واما امسال که نفرات به ظاهردوست وبقیه باورکرده‌اند که ممکن است فولادامسال جزمدعیان باشد از هفته های اول شروع به فشار و تحریک مردم کرده‌اند. شماهواداران عزیز ازدور به مسائل نگاه می‌کنید وفکر می‌کنید که هرکسی پیراهن فولاد را پوشیده ودم ازقهرمانی فولاد میزند مثلآ فولادی است وخوبی فولاد را میخواهد ولی درواقع اینطورنیست.

دوستان گلم لطفا صبربیشتر و حمایت بهتر کنید چراک  درغیراینصورت هراتفاقی بیفتد به ضرر باشگاه وتیم فولادخوزستان تمام می‌شود وفصل را ازدست خواهیم داد. هر انتقاد واظهارنظر ودرخواست قابل قبول می‌باشد و موقعیت صحبت وپاسخگویی اعضای تیم ان شالله فراهم می‌شود.

فولاد خوزستان لیگ برتر ایوب والی لیگ خلیج فارس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر