کد خبر: 1026702 A

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: تیم ما از لحاظ ذهنی و تاکتیکی با وجود مشکلاتش، خود را مهیای دیدار با پیکان کرده است.

به گزارش ایلنا،محمد ربیعی در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های پیکان و مس رفسنجان در هفته دوازدهم لیگ برتر اظهار داشت: نتایج پیکان، جایگاه و رتبه اش موید اهمیت و سختی بازی ما است. از طرفی تیم مس هم از لحاظ ذهنی و تاکتیکی با وجود مشکلاتش خود را مهیای این دیدار کرده است. 

وی با بیان اینکه نارنجی‌پوشان خود را برای بازی درست در مدار تاکتیکی و فنی آماده می‌کنند، تصریح کرد: امیدوارم مس رفسنجان فردا با تمرکز کامل در اجرای فرامین تاکتیکی، موفق عمل کند. پیکان به‌خاطر حضور دو دوست بزرگوار یعنی اکبر محمدی که سال‌های قبل با هم فعالیت داشتیم و برایم قابل احترام است، و دوست بزرگوارم مهدی تارتار بسیار مهم و قابل احترام است. نتایج و شرایط پیکان را تبریک می‌گویم و برای این دو نفر، آرزوی توفیق و سلامتی دارم.

سرمربی مس رفسنجان درخصوص مصدومیت‌های بازیکنان این تیم خاطرنشان کرد: این شرایط خیلی سخت است. محسن طرهانی، قائم اسلامی‌خواه، ناصر سالاری، رحیم زهیوی و محمدحسین کریم‌زاده مصدوم هستند و مسیح زاهدی هم کمی مریض است. پزشکان در این باره تلاش می‌کنند و موضوعی اجتناب‌ناپذیر است. در 10 دیدار گذشته، مسابقه‌ای نبوده که تمام تیمم را در اختیار داشته باشم. این موضوع می‌تواند دلایل متعددی داشته باشد که در حال بررسی درست مسئله هستیم.

 

محمد ربیعی لیگ برتر فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر