کد خبر: 1025280 A

هر تیمی تاکتیک پرتاپ اوت داشته باشد از آن استفاده می‌کند

بازیکن تیم پیکان درخصوص گلزنی در مسابقه برابر سپاهان و اتفاقات این بازی صحبت کرد.

آرش قادری در گفتگو با ایلنا درخصوص شکست تیم پیکان در مصاف با سپاهان اصفهان اظهار داشت:. بازی خیلی خوبی بود و ما هم بازی را خوب شروع کردیم. روی یک صحنه در نیمه اول غافلگیر شدیم و گل خوردیم وگرنه خیلی خوب بازی کردیم. فکر نمی‌کنم سپاهان به غیر از موقعیت گل صحنه خطرناکی نداشت. در نیمه دوم تا گلزنی هم خیلی خوب بازی را پیش می‌بردیم و با اینکه به تساوی راضی نبودیم حملات ادامه داشت اما مجدداً غافلگیر شدیم و گل دوم را دریافت کردیم. در مجموعه بازی با باکیفیت بود و با توجه به نکاتی که کادرفنی گفته بود نقاط آسیب پذیر سپاهان را به خوبی می‌شناختیم. 

او درباره نحوه قضاوت داور در این مسابقه هم گفت: داور بازی در نیمه اول باید کی روش استنلی را اخراج می‌کرد. آقای داور در صحنه حضور داشتند که استنلی به صورت واضح به بازیکن ما فحاشی کرد اما داور نخواست این موضوع را بررسی کند و آن لحظه از صحنه دور شد. در آخرین دقایق نیمه دوم هم من یک ضربه سر زدم که به دست مدافع سپاهان خورد و داور پشت دروازه هم این صحنه را دید اما چیزی نگفت و به نظرم پنالتی واضح را اعلام نکردند. 

قادری با اشاره به گلزنی‌اش از روی ضربه پنالتی هم گفت: از اعتماد آقای تارتار خیلی ممنونم و با گل شدن این پنالتی به نوعی توانستم جواب اعتماد کادرفنی را بدهم. خوشحالم که دومین گلم در این فصل را زدم ولی از بابت اینکه شکست خوردیم ناراحتم و حداقل حق ما تساوی بود اما نتیجه را واگذار کردیم.

او اضافه کرد: پیکان امسال روند خوبی دارد و می‌توانستم حتی سپاهان را شکست بدهیم که اینطور نشد. جا دارد به تیم سپاهان هم تبریک بگویم ولی فوتبال برد و باخت دارد و این بازی هم تمام شده و باید رو به جلو برویم. از امروز برای بازی مس رفسنجان تلاش می‌کنیم تا با کسب سه امتیاز جایگاه‌مان در بالای جدول را حفظ کنیم.

بازیکن تیم پیکان درباره تمجید محرم نویدکیا از عملکرد تیم پیکان همچنین اضافه کرد: آقای نویدکیا یکی از بااخلاق‌ترین مربیان ایران هستند و ما هم چه در نیمه اول و نیمه دوم بازی را با قدرت شروع کردیم. تعریف ایشان به‌جا بود و آمار بازی نشان می‌دهد که به دنبال پیروزی بودیم اما متاسفانه نشد که دست پُر زمین را ترک کنیم.

قادری در این خصوص که پرتاب اوت محمد نادری بسیار مورد توجه قرار گرفته، گفت: پرتاب اوت ابزاری است که بسیاری از تیم‌ها در اختیار دارند و ما هم از آن استفاده می‌کنیم. اوت‌های نادر محمدی یک مقداری بیشتر از سایر پرتاب‌های اوت بلند است که مورد توجه قرار گرفته و طبیعی است هر تیمی چنین تاکتیکی داشته باشد از آن استفاده می‌کند.

پیکان تهران آرش قادری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر