کد خبر: 1025042 A

از جروبحث در تمرین تا تلاش برای رسانه‌ای نشدن ماجرا؛

جزو بحث میان مدیرعامل و سرمربی سایپا پیش از بازی ذوب آهن با برد این تیم ختم به خیر شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، تیم فوتبال سایپا موفق شد در هفته یازدهم رقابت‌های لیگ برتر مقابل ذوب آهن به یک برد مهم دست پیدا کند و وضعیتش در جدول را تا حد زیادی بهبود ببخشد. 

این نتیجه خوب برای سایپا تا حدودی اختلافات داخلی این تیم که قبل از بازی رخ داده بود را برطرف کرد و باعث شد اوضاع این تیم آرام شود. 

به دلیل نتایج چند هفته گذشته سایپا که موردنظر کادرفنی نبود تا حدی ناراحتی ابراهیم صادقی را به همراه داشت و وی که شخصیت آرام و به دور از جنجالی دارد مدتی بود که در تمرینات کمی عصبی و ناراحت تر از همیشه به نظر می‌رسید.

ماجرا از آن قرار است که در جلسه تمرینی پیش از بازی سایپا مقابل ذوب آهن، مهرداد سراجی، مدیرعامل باشگاه در تمرین این تیم حاضر شد و این کار با ناراحتی ابراهیم صادقی همراه بود و از مدیرعامل باشگاه محترمانه درخواست کرد محل تمرین را ترک کند تا تمرکز بازیکنانش به هم نخورد. 

اگرچه این موضوع خیلی سریع ختم شد و عوامل سایپا اجازه ندادند مقابل چشم بازیکنان کار به جرو بحث بکشد ولی این ماجرا ناراحتی شدید سراجی از سرمربی تیمش را به همراه داشت. 

همچنین از کلیه عوامل و اطرافیان باشگاه خواسته شد تا این موضوع رسانه‌ای نشده و در صورت برخورد با موضوع آن را تکذیب کنند تا ماجرا مسکوت بماند.

بعد از پیروزی سایپا مقابل ذوب آهن ابراهیم صادقی در نشست خبری با تمجید از عملکرد مدیرعامل باشگاه در گرفتن پخش مستقیم برای بازی سعی داشت به نوعی از او دلجویی کرده و اعلام صلح کند. 

به نظر می رسد پیروزی سایپا مقابل ذوب آهن آرامش را به اردوی این تیم تا حد زیادی برگردانده است. 

لیگ برتر فوتبال ابراهیم صادقی مهرداد سراجی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر