کد خبر: 1025034 A

بازیکن تیم فوتبال سپاهان گفت: : هر تیمی روی تاکتیک خاصی برنامه‌ریزی می‌کند که برای ما قابل احترام است. تیم پیکان در دیدارهای گذشته با اوت دستی به گل رسیده بود.

به گزارش ایلنا، محمدرضا خلعتبری پس از پیروزی 2 بر یک سپاهان مقابل پیکان در هفته یازدهم لیگ برتر، گفت: از قبل پیش‌بینی انجام یک دیدار دشوار را داشتیم و پیکان را به خوبی آنالیز کرده بودیم. بازیکنان سپاهان به توانایی تیم خود ایمان دارند و پس از گل دوم نیز چند فرصت گلزنی بسیار خوب داشتیم.

او ادامه داد: در روزی که سپاهان شایستگی کسب هر 3 امتیاز دیدار را داشت خوشبختانه به آن دست یافتیم و این برد را به هواداران‌مان تقدیم می‌کنیم. امیدوارم با پیروزی مقابل نفت آبادان در دیدار هفته آینده به صدر جدول صعود کنیم.

هافبک سپاهان درباره اوت‌های پیکان اظهار داشت: هر تیمی روی تاکتیک خاصی برنامه‌ریزی می‌کند که برای ما قابل احترام است. تیم پیکان در دیدارهای گذشته با اوت دستی به گل رسیده بود، اما سپاهان در مقابل این تاکتیک هوشمندانه بازی کرد و پیام نیازمند نیز عملکرد خوبی داشت.

خلعتبری درباره تداوم بردهای سپاهان تصریح کرد: امیدوارم این روند را در دیدارهای آینده ادامه دهیم. هواداران سپاهان شایستگی این را دارند که یک قهرمانی به آن‌ها هدیه دهیم. اینکه بازیکنان سپاهان خود را در فرصت گلزنی قرار می‌دهند کار بسیار دشواری است و طبیعی است در هر دیدار فرصت‌هایی از دست بدهیم. امیدواریم در دیدارهای آینده بازی‌های بهتری  از خود به نمایش بگذاریم.

سپاهان پیکان محمد رضا خلعتبری لیگ بیستم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر