کد خبر: 1024998 A

پیروز قربانی در خصوص بازی برابر ذوب آهن اصفهان و مسابقه پیش رو برابر استقلال تهران صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، پیروز قربانی مربی سایپا در خصوص بازی این تیم با ذوب‌آهن گفت: یک مقدار بعد از گل عقب کشیدیم و این به دلیل این بود که چند هفته نبرده بودیم و طبیعی بود و به تیم ذوب آهن تبریک می گویم.

او در خصوص جوان‌گرایی سایپا اظهار داشت: ما مثل امیرعلی صادقی زیاد در تیم داریم. انشاالله شرایط خوب شود و دوست داریم از محصولات آکادمی خودمان بیشتر سود ببریم و انشاالله ازاین جوانان بیشتر سود ببریم.

وی در خصوص حواشی ایجاد شده درباره صحبت‌های او در مورد پرسپولیس گفت: حرف منطقی جای پشیمانی ندارد. بر سر مواضع خودم هستم. من فوتبال را منطقی می بینم و از فوتبال به خاطر اینکه به جایی برسیم، خدا را شکر به اندازه رسیدم. حالا یک سری دوستان یک کارهایی می کنند که نمیخواهم بازش کنم ولی بر اساس چیزی که می بینم قضاوت می کنم و اگر غیر از این باشد به نظرم خیانت به شعور مخاطب است.

کاپیتان سابق استقلال در خصوص بازی سایپا با این تیم اظهار داشت: حساسیتی ندارد. بازی مقابل استقلال به عنوان تیم سابقم و من هر چه در زندگی شخصی ام دارم از بعد جایگاه اجتماعی و مسائل دیگر مربوط به استقلال است ولی من الان عضو تیم سایپا هستم و همیشه استقلال را دوست دارم. با تیم خوب استقلال بازی داریم و امیدوارم بازیکنان از این فرصت خوب استفاده کنند.

وی در پایان گفت: من زیاد در فضای مجازی و داستان هایی که آنجا جریان دارد نیستم. به عنوان یک پیشکسوت ما همه یک مدت در استقلال بازی کردیم و هر چه داریم از استقلال است و هیچکس نمی تواند منت بر سر این تیم بگذارد و منتی هم باشد از استقلال روی ماست. همه ما وظیفه داریم به عنوان یک پیشکسوت فوتبال مسائل را فنی ببینیم و اینکه بخواهیم دروغ به خورد مخاطب بدهم که چهار نفر به به و چه چه کنند من اینطور نیستم. طبیعتا استقلال همیشه برای ماعزیز است و دوست داریم بالا باشد. ما اول باید درون خودمان را رجوع کنیم و ضعف ها را ببینیم و برطرف کنیم و بعد از آن به مسائل دیگر نگاه کنیم. من کلی می گویم؛ در لیگ ایران مسائلی دیده می شود. مربیانی هستند که نتایجی می گیرند که در حد آن تیم نیست اما به همه چی ربط می دهند به جز ضعف خودشان. من به عنوان کسی که عاشق مملکت خودم هستم، هر کس در هر جایگاهی باید به دنبال پیشرفت مملکت باشد و من رشته ام فوتبال است. من هر حرفی که میزنم برای پیشرفت فوتبال مملکت است. حالا اینکه حرفم به کسی بربخورد مشکل من نیست و برای خوشایند کسی حرف نمیزنم و اینکه بخواهم با حرفم کسی را خوشحال کنم نیستم.

استقلال سایپا لیگ برتر پیروز قربانی لیگ خلیج فارس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر