کد خبر: 1024986 A

مربی تیم نساجی مازندران در نشست خبری پس از تساوی برابر ماشین سازی بیان داشت: تیم‌هایی مثل نساجی که از نظر بازیکن دچار کمبود هستند و دست ما برای تعویض بسته بود.

به گزارش ایلنا، فرهاد کوچک زاده در نشست خبری پس از دیدار برابر ماشین سازی تبریز بیان داشت: به دلیل حساسیت بازی و نزدیکی تیم‌ها در جدول معلوم بود بازی تحت فشاری داریم و گل زودهنگام حریف تمرکز ما را به هم زد. مشخص بود که بازیکنان ما تحت فشار بودند.

او ادامه داد: ما سعی کردیم از نظر روحی و روانی در این یکی دو هفته کار کنیم و در این بازی گل زودهنگام حریف باعث شد تا تیم ما به هم بریزد.ماشین‌سازی تیمی است که فضاها را بسته بود و محبور بودیم از فاض پشت دفاع و کناره‌های آنها استفاده کنیم. موقعیت‌های زیادی هم داشتیم که شیری و زامهران و از فرصت‌ها استفاده نکردند.

کوچک زاده با اشاره به تعویض‌های اجباری در جریان بازی هم گفت: البته مصدومیت بازیکن تیم ما باعث شد 15 دقیقه آخر ما عملا 10 نفره باشیم هر چند حریف وقت کشی هم می‌کرد و زمین خوردن بازیکنان آنها مسابقه را از ریتم کلی انداخت. حسن نجفی عملا مصدوم بود و ما تعویضی نداشته باشیم و فشار مضاعفی روی دروازه حریف ایجاد کردیم اما متاسفانه نتوانستیم موفق شویم. تیم‌هایی مثل نساجی که از نظر بازیکن دچار کمبود هستند و دست ما برای تعویض بسته بود. تیم های خصوصی از این مساله واقعا آسیب دیدند.

مربی تیم نساجی درباره اینکه این تیم به راحتی گل می‌خورد هم گفت: متاسفانه بازیکنان نساجی خیلی شل بازی را شروع کردند و در 5 دقیقه اول این موضوع را کامل فهمیدیم. در 10 دقیقه اول کار ما پرس از جلو بود. روی سهل انگاری گل خوردیم و متاسفانه همان کل نظم تیم ما را به هم ریخت.

کوچک‌زاده در پاسخ به این سوال که نساجی در لیگ می‌ماند یا خیر گفت:صد در صد. ما بازی به بازی جلو می‌رویم و مطمئن باشید برای هر بازی با روحیه خاص نساجی و هوادارانش جلو می‌رویم. اتفاقاتی رخ داده و بدشانسی‌های زیادی وجود داشته و مطمئنا این روند تغییر پیدا می‌کند.

نساجی مازندران نشست خبری فرهاد کوچک زاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر