کد خبر: 1024951 A

معوقه هفته نهم لیگ برتر فوتبال

دیدار بین تیم‌های نساجی مازندران و ماشین سازی تبریز با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

به گزارش ایلنا، در بازی معوقه هفته نهم لیگ برتر فوتبال، تیم نساجی مازندران از ساعت 15 امروز در ورزشگاه وطنی قائمشهر میزبان تیم ماشین سازی تبریز بود که نیمه نخست این بازی با تساوی همراه شد.

ماشین سازی در نیمه نخست بازی مقابل نساجی با گل دقیقه 4 اتابک زارعی از حریف پیش افتاد و در دقیقه 40 میلاد کمندانی برای قرمزپوشان گلزنی کرد تا حساب کار را یک بر یک کند.

در جریان نیمه دوم نتیجه مسابقه تغییر نکرد و تلاش دوم تیم برای گلزنی راه به جایی نبرد تا در نهایت سهم نساجی و ماشین سازی در این مسابقه یک امتیاز باشد.

نساجی با این تساوی 9 امتیازی شد و در رده چهاردهم جدول رده بندی ایستاد. ماشین سازی قعرنشین هم با 4 امتیاز در قعر جدول ایستاده است.


داور: میثم حیدری / کمک داوران: حمید سبحانی و علیرضا مرادی / داور چهارم: رضا حیدری / کمک داوران اضافی: حامد سیری و محمدرضا مهرگان/ ناظر داوری: ابوطالب طاهریان

اخطار:

مهرداد بایرامی از نساجی (دقیقه 45+1) حسن نجفی (74)  سعید بیگی(77) از نساجی

فرشاد اسدی (75) از ماشین سازی

نساجی

نیما میرزاراد، حسن نجفی، کریم اسلامی (79- داوودی)، مهدی نظری (74- زامهران)، محمود قائد رحمتی، مهرداد بایرامی، میلاد کمندانی (80-شاهعلی دوست)، مجتبی بیژن، علی داوران، حامد شیری و سعید بیگی

ماشین سازی

مهدی اسلامی، مهدی رستمی، ایمان باصفا (55- پیمان بابایی)، اکبر آفاقی، فرشاد اسدی، مهدی مومنی، بهمن سالاری، ابوالفضل رزاق پور، فرزاد محمدی (71-محمد امین اسدی)، سیدمحمد حسینی و اتابک زارعی (87- رضا کریمی)

نساجی مازندران ماشین سازی تبریز هفته نهم لیگ برتر فوتبال بازی معوقه هفته نهم لیگ برتر فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر