کد خبر: 1024773 A

مربی تیم فوتبال سپاهان گفت: حق هر تیمی است از روش خاصی استفاده کند، خطوط دفاعی را ترمیم و گلر خودمان را آماده کرده‌ایم، فقط منتظر اوت بلند نیستیم و بازی ترکیبی روی این تاکتیک را محاسبه کرده‌ایم و یک ضدتاکتیک داریم.

به گزارش ایلنا، در چارچوب لیگ برتر و از ساعت 15 فردا، سپاهان در اصفهان میزبان پیکان است.

در آستانه این دیدار علیرضا مرزبان در نشست خبری پیش از بازی حاضر شد و گفت: اطلاعات و آنالیزی که از پیکان داشتیم، این تیم روی ضدحملات خیلی خوب کار می‌کند و اوت دستی را از نقاط مختلف به سمت دروازه می‌ریزد و سعی کردیم این مسئله را خنثی کنیم.

او ادامه داد: وضعیت تیم ما خیلی خوب است، سعی می‌کنیم مشکلات بازی با تیم‌هایی که با استراتژی خاص بازی می‌کنند، مسیری را انتخاب کنیم که بتوانیم هر روز به قدم جلو قدم‌های خوبی برمی‌داریم.

مربی سپاهان درباره ارائه بازی زیبا اظهار داشت: می‌خواهیم فوتبالی ارائه دهیم که مردم لذت ببرند و داریم موفق کار می‌کنیم اما از امتیازات گرفته شده راضی نیستیم اما از حرکت رو به جلو تیم و قولمان به هواداران که تا روز آخر جزو مدعیان باشیم، راضی هستیم، امیدوارم بازی زیبایی از طرف سپاهان ببینیم.

مرزبان در رابطه با اوت دستی‌های بلند پیکان و خثنی سازی این مورد تاکید کرد: این مسئله را مد نظر داریم البته حق هر تیمی است از روش خاصی استفاده کند، خطوط دفاعی را ترمیم و گلر خودمان را آماده کرده‌ایم، فقط منتظر اوت بلند نیستیم و بازی ترکیبی روی این تاکتیک را محاسبه کرده‌ایم و یک ضدتاکتیک داریم.

مربی تیم فوتبال سپاهان درباره بازی ماشین سازی و پرسپولیس عنوان داشت: بازی‌های خیلی بدی را انجام دادیم، بازی با ماشین‌سازی را بعد از 3 بر یک روی 2 پنالتی از دست دادیم، در بازی با پرسپولیس تیم برتر بودیم و شانس‌های خوبی را در داشتیم و در دقایق پایانی می‌توانستیم گل بزنیم که هنرنمایی لک توانست توپ را بیرون بیاورد.

وی خاطرنشان کرد: در بازی با فولاد از دقیقه 60 به بعد فقط 12 دقیقه توپ در گردش بود که کار ما را سخت کرد اما باز هم؛ موقعیت‌های گل خوبی داشتیم و تیم می‌داند که می‌تواند حمله کند و مقابل رقیبان شانس گل ایجاد کند و بازی را ببرد.

مرزبان یادآور شد: چیزی که مهم است برای ما، تیم اتحاد درونی خوب و بازیکنان انگیزه بزرگی دارند، این حس را از روز اول به هواداران داده‌ایم که می‌خواهیم جزو مدعیان قهرمانی باشیم و بازیکنان اگر ناراحت هستند که چرا 6 امتیاز پشت سر هم از دست دادیم.

مربی تیم فوتبال سپاهان با بیان این‌که بازی با ماشین‌سازی، پرسپولیس و فولاد را باید با 3 امتیاز می‌گذراندیم، گفت: تجربیات تیم جدید با تفکرات جدید است، سعی می‌کنیم فوتبال زیبایی به نمایش بگذاریم؛ احساس می‌کنیم راه‌حل‌های خوبی داشته باشیم و بازیکنان انگیزه بزرگی دارند و این مسئله کمک می‌کند به این تیم امیدوار باشیم.

او در مورد خط حمله قوی پیکان اظهار و کارهای دفاعی شاگردانش عنوان داشت: کار دفاعی ما خوب است اما وقتی 3 پنالتی پشت سر هم می‌خوریم دفاع زیر سؤال می‌رود. در بازی با پرسپولیس یک نصف شانس به این تیم دادیم که مقابل استقلال خیلی خوب بازی کرد، در بازی قبلی نیز یک شانس به اضافه گل به فولاد دادیم اما 6 گل می‌توانستیم بزنیم.

مرزبان ادامه داد: از خطوط دفاعی راضی هستیم، ما پرس از جلو می‌کنیم و حریف سعی می‌کند ضدحمله بزند و روی این مسائل کار کرده‌ایم.

مربی تیم فوتبال سپاهان در مورد اتلاف وقت توسط تیم‌ها گفت: از تیم داوری انتظار داریم حرفه‌ای‌تر عمل کنند و وقت‌های از دست رفته را محاسبه کنند؛ از دقیقه 60 تا 95 بازی با فولاد فقط 12 دقیقه توپ در گردش بود این مسئله فوتبال حرفه‌ای دردناک است  .

وی  در خصوص عملکرد داوری اظهار داشت: انتظار دارم داور دقت و تمرکز بالایی داشته باشد و اگر تیمی می‌خواهد وقت بکشد، این وقت‌ها را محاسبه کنند، دنبال فوتبال شرافتمندانه هستیم و در بازی‌های قبلی تیم پزشکی ما تقریبا در زمین پیدا نمی‌شود. به بازیکنان یاد می‌دهیم حتی اگر درد دارند، سعی کنند بلند شوند و احساس کنند فوتبال جوانمردانه رنگ دیگری دارد.

مرزبان در پایان تصریح کرد: سر حرف خودمان و به وفاداری هواداران نسبت به ما هستیم، این قول را می‌دهیم تا روز آخر جزو مدعیان قهرمانی بمانیم؛ 4 قهرمانی را پشت سر خودم دارد و احساس می‌کنم بتوانیم با سپاهان به قهرمانی برسیم.

لیگ برتر سپاهان علیرضا مرزبان مرزبان لیگ بیستم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر