کد خبر: 1024736 A

عبدالله حسینی در گفتگو با ایلنا:

مدافع گلزن ذوب‌آهن اصفهان گفت: پاس‌ گل و ارسال‌های میلاد جهانی، واقعا بی‌نظیر و استاندارد است و من چاره‌ای جز گل کردن توپ او نداشتم.

عبدالله حسینی پس از تساوی برابر آلومینیوم اراک در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا اظهار داشت: بازی بسیار خوبی بود و تیم آلومینیوم هم در خانه خود بسیار دونده و جنگنده ظاهر شد اما تیم ما هم پرانگیزه و پرتلاش بود ولی در نهایت نتوانست به حقش از این بازی که کسب سه امتیاز بود برسد.

او در خصوص گلزنی خود در این بازی نیز گفت: این گل ماحصل تلاش بازیکنان تیم بود که توسط من به ثمر رسید اما افسوس می‌خورم از اینکه می‌توانستیم با همین گل پیروز از زمین خارج شویم اما در وقت های تلف شده گل مساوی را دریافت کردیم.

مدافع گلزن ذوب‌آهن اصفهان تاکید کرد: بازی‌های ما فقط سه امتیاز را کم دارد والا تمام بحث‌های تاکتیکی و اصولی در بازی یک تیم خوب و یکدست را شما در بازی ذوب‌آهن ملاحظه می‌کنید. انشاالله که بدشانسی هم دست از سر تیم ما بردارد.

او خطاب به هواداران تیمش افزود: همه ما می‌دانیم که جایگاه ذوب‌آهن اینجای جدول نیست اما چه کنیم که هنوز فوتبال روی خوشش را به ما نشان نداده است و همین موضوع باعث شده علیرغم ارائه بازی‌های قابل قبول از نگاه همه کارشناسان نتوانیم امتیازاتی که حقمان بوده را بگیریم.

وی به مصدومیت خود که در دقیقه90 باعث تعوبضش شد اشاره کرد و گفت: متاسفانه در نیمه اول استوک بازیکن آلومینیوم روی آشیل پای من فرود آمد و همین موضوع باعث درد زیادی شده بود. بی توجه به این وضعیت بازی کردم اما در دقایق پایانی احساس کردم پایم قفل شده و قابلیت جابجایی نداشتم.

 

ذوب آهن لیگ برتر عبدالله حسینی لیگ خلیج فارس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر