کد خبر: 1024632 A

در دیدار شب گذشته پاریسن ژرمن و مارسی شاهد ادامه درگیری میان نیمار و آلوارو گونزالس بودیم.

به گزارش ایلنا، تیم فوتبال پاریسن ژرمن فرانسه شب گذشته با برتری مقابل مارسی قهرمان سوپرکاپ فوتبال این کشور لقب گرفت تا اولین جام خود را با هدایت مائوریتسیو پوچیتنو به دست بیاورد. این دیدار تحت تاثیر بازی قبلی دو تیم و درگیری پیش آمده میان نیمار جونیور، ستاره برزیلی پاریسی ها و آلوارو گونزالس، مدافع اسپانیایی مارسی قرار داشت و باز هم شاهد چالش و درگیری میان این دو نفر بودیم.

در آن مسابقه ستاره برزیلی یک سیلی به صورت گونزالس وارد کرد و همین موضوع باعث شد که او از زمین مسابقه اخراج شود.

اتفاقات رخ داده در آن بازی به یک جنجال بزرگ تبدیل شد و پس از آن نیمار مدعی شد که مدافع مارسی صحبت های نژادپرستانه را علیه او مطرح کرده است. با این حال تحقیقات فدراسیون فوتبال فرانسه در این باره نتیجه ای نداشت و هیچ کدام از دو بازیکن با جریمه اضافی روبرو نشدند.

سریال های جنجالی بین این دو بازیکن پس از پایان بازی دیشب پاری سن ژرمن و مارسی در سوپرجام فرانسه نیز ادامه داشت و نیمار بعد از بازی با قرار دادن توئیتی مدافع اسپانیایی را مورد هدف قرار داد و به نوعی به او طعنه زد.

نیمار در ابتدا با این توئیت باعث عصبانیت آلوارو گونزالس شد؛ او به طعنه نوشت: "پادشاه آلوارو به دنیا آمد؟"

این اما پایان کار نبود و آلوارو گونزالس نیز به توئیت نیمار واکنش نشان داد؛ مدافع مارسی در پاسخ نیمار در توئیتر خود نوشت: " پدر و مادرم همیشه به من یاد داده اند که سطل آشغال را بیرون بگذارم."

 

 

 

نیمار آلوارو گونزالس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر