کد خبر: 1024114 A

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی گفت: تامین سلامت ورزشکاران المپیکی در ابعاد سلامت جسمی، مقابله با کرونا و همچنین مراقبت‌های ضددوپینگ از جمله مهمترین محورهای برنامه‌های فدراسیون است.

به گزارش ایلنا و به نقل از پایگاه خبری تحلیلی پزشکی ورزشی ایران، دکتر غلامرضا نوروزی، رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی در دیدار با دکتر تورج ملک‌محمدی، رئیس کمیته پزشکی فدراسیون کشتی ارائه خدمات به فدراسیون‌های المپیکی را از جمله اولویت های فدراسیون پزشکی ورزشی عنوان کرد.

در این دیدار که در حوزه ریاست فدراسیون پزشکی ورزشی برگزار شد، نوروزی تصریح کرد: همواره سعی کرده‌ایم که به تمام ورزشکاران عضو کمیته خدمات درمانی فدراسیون در چهارچوب قوانین و مقررات خدمات لازم را ارائه کنیم و در حال حاضر طبعاً فدراسیون‌های المپیکی با توجه به در پیش بودن بازی‌های المپیک در اولویت ارائه خدمات قرار دارند.

وی با اشاره به برنامه‌هایی که فدراسیون پزشکی ورزشی برای ورزشکاران المپیکی دارد، خاطر نشان کرد: تامین سلامت این عزیزان در ابعاد سلامت جسمی، مقابله با کرونا و همچنین مراقبت‌های ضد دوپینگ از جمله مهمترین محورهای این برنامه‌هاست که جزئیات آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

در این دیدار ملک‌محمدی نیز با اشاره به تلاش‌ها و برنامه‌های کمیته پزشکی فدراسیون کشتی ابراز امیدواری کرد با بازگشت نوروزی به راس فدراسیون پزشکی ورزشی تعاملات دو فدراسیون در زمینه های کاری مشترک بیش از پیش گسترش یابد.

غلامرضا نوروزی فدراسیون پزشکی ورزشی ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر