کد خبر: 1023985 A

روز پیروز شدن تیم ما هم به زودی از راه می‌رسد

مهاجم صربستانی ذوب آهن در مورد نتایج این تیم و عدم پیروزی در 10 هفته ابتدایی مسابقات صحبت کرد

دارکو بیدوف در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص دیدار ذوب آهن مقابل آلومینیوم اظهار داشت: بازی خوبی بود و مثل اکثر وقت‌ها ما تیم برتر میدان بودیم. مالکیت توپ در اختیار ما بود و فکر می‌کنم به طور کلی ما از تیم حریف بهتر بازی کردیم و موقعیت‌های خوبی روی دروازه آنها ساختیم که فقط 2 تایش تبدیل به گل شد و تعداد زیادی با بی‌دقتی از دست رفت.

وی افزود: ما ابتدا از حریف عقب افتادیم ولی با روحیه جنگندگی خوب توانستیم کار را به تساوی و برتری بکشانیم و بازی هم تحت کنترل ما بود و فکر می‌کردیم با همین نتیجه تمام خواهد شد ولی متاسفانه روی یک اشتباه و عدم تمرکز در ثانیه‌های پایانی کار به تساوی کشیده شد و برد را از دست دادیم.

مهاجم صربستانی ذوب آهن در مورد اینکه این تیم 10 هفته بدون پیروزی را پشت سر گذاشته گفت: ما تیم خوبی داریم و در مسیر درست گام برمی‌داریم. عملکرد تیم ما بازی به بازی بهتر می‌شود ولی متاسفانه عدم کسب پیروزی باعث شده فشار و استرس روی بازیکنان ما ایجاد شود و کارمان را سخت کند ولی این مشکل با کسب اولین پیروزی حل خواهد شد و بعد از آن روی دور برد و موفقیت خواهیم بود و اعتماد به نفسمان را به دست خواهیم آورد.

بیدوف در مورد گلزنی خودش در این دیدار هم توضیح داد: گلی که زدم یک حرکت تمرین شده بود و در تمرینات بارها روی آن کار کرده بودیم. من به عنوان یک مهاجم به وظیفه خودم عمل کردم و گل زدم. بعد از گلی که زدم مطمئن بودم گل دوم را به ثمر خواهیم رساند و همین اتفاق هم افتاد و فقط ای کاش از آن محافظت کرده بودیم.

وی در مورد اینکه نتایج ذوب آهن فشار و انتقادات زیادی را متوجه رحمان رضایی کرده گفت: همه بازیکنان از همکاری با رحمان رضایی راضی هستند و تمریناتی عالی و جو بسیار خوبی در تیم حاکم است و فکر نمی‌کنم مقصر دانستن سرمربی اتفاق صحیحی باشد. همه چیز در تیم عالی است و ما حداکثر توان خودمان را ارائه می‌دهیم و اطمینان دارم که پیروزی هم برای ما از راه می‌رسد و رحمان رضایی هم در آرامش و بدون شنیدن این انتقادات ما را هدایت خواهد کرد و امیدوارم این اتفاق در بازی بعدی ما رخ دهد. ما به عنوان یک تیم خوب شایسته نتایج بهتری هستیم.

بیدوف در مورد دربی تهران و اینکه فکر می‌کند روزی در آن حضور داشته باشد یا نه هم توضیح داد: دربی تهران را تماشا کردم و دوستان خوبی مثل مهدی‌پور و پهلوان در این بازی داشتم. این بازی را می‌شناسم و می‌دانم بزرگترین بازی داخلی فوتبال ایران است و بازی جذابی بود که 4 گل به همراه داشت و کسانی که تماشا کردند از آن لذت بردند. در مورد اینکه روزی در این بازی خواهم بود یا نه هم پاسخی ندارم.

لیگ برتر فوتبال ذوب آهن اصفهان دارکو بیدوف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر