کد خبر: 1023813 A

سرمربی نفتی‌ها در کنفرانس خبری بعد از دیدار با شهرخودرو حاضر شد.

به گزارش ایلنا، مجتبی حسینی سرمربی نفت مسجد سلیمان بعد از پیروزی تیمش برابر شهرخودرو گفت: با توجه به دو باخت گذشته این بازی برای ما خیلی حساس بود. می دانستیم با تیمی بازی داریم که فوتبال خوبی بازی می کند و کادر فنی خوبی دارد. بازی خیلی سختی بود اما با توجه به شناخت خوبی که از حریف داشتیم توانستیم با یک بازی خوب و هماهنگ این نتیجه را به دست بیاوریم. جا دارد از زحمات همه بچه ها که پرتلاش و حرف گوش کن بودند تشکر کنم. سه امتیاز خیلی مهمی را بدست آوردیم.

وی در خصوص مشکلات تیمش گفت: واقعیت قضیه اما این است که ما خیلی مشکل داریم. از نظر امکانات و هر مساله ای که فکرش را بکنید کمبود داریم. ما یک پزشک و فیزیوتراپ هم در تیم مان نداریم. در بازی با نفت دو بازیکن مان را فرستادیم که فیزیوتراپ تیم حریف آنها را چک و آماده بازی کند. مسئولین باید خیلی قوی تر از این ها عمل کنند. آنها باید به فکر تیم باشند و به گونه ای نباشد که ما دست تنها باشیم.

وی در پایان افزود: در مورد داور نمی‌خواهم صحبت کنم. بالاخره تیمی که می‌برد معمولا در مورد داوری صحبت نمی کند. البته در بازی های قبلی که باختیم هم در این مورد صحبت نکردیم. فقط یک مساله ای که پیش آمد، من بعد از پایان بازی بلافاصله به رختکن آمدم؛ دوست عزیزم آقای رحمتی اگر از من دلخور شدند از همین جا از ایشان معذرت خواهی می کنم.

نفت مسجد سلیمان لیگ برتر ایران مجتبی حسینی لیگ خلیج فارس شهرخودرو و نفت مسجد سلیمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر