کد خبر: 1023522 A

بازی روز گذشته 4 گل داشت که توسط مهاجمان دو تیم به ثمر رسید.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، روز گذشته دربی 94 پایتخت برگزار شد و دو تیم به تساوی 2-2 رضایت دادند. 4 گل این بازی توسط دو مهاجم از هر دو تیم به ثمر رسید و به این بهانه به بررسی عملکرد این 4 نفر می‌پردازیم.

photo_۲۰۲۱-۰۱-۱۱_۱۹-۳۵-۲۵ (2)

دو گل استقلال را ارسلان مطهری و مهدی قایدی به ثمر رساندند. مطهری با وجود گل زود هنگامش در طول بازی عملکرد خوبی نداشت و  موفق به دریبل زنی در بازی نشد. تنها دو شوت داشت و فقط در 57 درصد نبردهای هوایی موفق بود. پاس کلیدی نداشت و 3 بار هم از حریف خطا گرفت و بر اساس نمرات یازده ضعیف‌ترین عملکرد را بین 4 گلزن بازی داشت.

نفر بعدی وحید امیری بود که گل دوم تیمش را به ثمر رساند. او تنها یک شوت به ثمر رساند که وارد دروازه استقلال شد و یک بار هم دریبل زنی کرد. دو سانتر داشت و 3 عملکرد دفاعی از جلوی میدان به ثمر رساند و نمره 7.5 متریکا عملکرد متوسطی نسبت به یک گلزن برای او محسوب می‌شود.

مهدی عبدی، گلزن جوان پرسپولیس هم 2 شوت داشت که یکی از آنها به تور دروازه چسبید. 3 دریبل در این بازی زد که استفاده او از تکنیک بالایش بود و 2 پاس کلیدی هم داد که آمار خوبی برایش محسوب می‌شود. عبدی در نبردهای هوایی موفع نبود و فقط 29 درصد برتری داشت که به خاطر عملکرد خوب مرادمند روی توپ های هوایی است.

بهترین بازیکن این جمع مهدی قایدی است. 2 شوت او یک گل برای تیمش به همراه داشت و 4 دریبل موفق هم داشت که بهترین آمار در بازی روز گذشته است. 2 بار حریف را مجبور به خطا کرد و 4 عملکرد دفاعی موفق داشت و نمره خیلی خوب 8.5 برایش در نظر گرفته شد که بهترین بازیکن تیمش و دومین بازیکن بازی بعد از پهلوان است.

پرسپولیس لیگ برتر فوتبال استقلال تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر