کد خبر: 1023265 A

بازیکن سابق و محبوب آبادانی دار فانی را وداع گفت.

به گزارش ایلنا، متاسفانه جامعه فوتبال در غم از دست دادن یکی از پیشکسوتان خود داغدار شد.

حمید رضا خدمتکاری، بازیکن سابق صنعت نفت که در لیگ آزادگان برای این تیم هنرنمایی می کرد، در سن 41 سالگی و بر اثر سانحه رانندگی جان به جان آفرین تسلیم کرده و به دیار باقی شتافت.

شادروان خدمتکاری در جریان لیگ آزادگان و لیگ برتر به‌ عنوان مهاجم در تیم صنعت‌ نفت آبادان به میدان می‌رفت و گل های سرنوشت سازی برای این تیم به ثمر رساند.

در  اولین تقابل تیم های استقلال تهران و صنعت نفت آبادان در تاریخ لیگ برتر که به دوره دوم این رقابت‌ها در آبان ماه ۱۳۸۱ در ورزشگاه تختی آبادان بر می‌گردد، این بازیکن موفق به گلزنی شد. این دیدار بسیار خاطره انگیز با برد غیرمنتظره صنعت نفت با تک گل حمیدرضا خدمتکاری خاتمه یافت تا رولند کخ آلمانی اولین شکست را برابر منصور پورحیدری متحمل شود.

مرحوم خدمتکاری که در زمان سرمربیگری پورحیدری و کنار بازیکنانی چون وحید سلامات، علیرضا دغاغله، علی بختیاریزاده، کاظم فرحانی، مهند مهدی النداوی، امید حمدی اصل،احمدرضا نوروزی، لطیف جنامی، رفعت قلی اف و سیدداود سیدعباسی در نفت آبادان حضور داشت، برای هواداران این باشگاه خاطرات شیرینی را ساخت.

مرحوم خدمتکاری همچنین در  اواخر سالهای دهه 70 عضو تیم‌های ملی جوانان و امید ایران شده بود و باتیم های باشگاهی برق منطقه ای بندرعباس و استقلال اهواز نیز به میدان رفت

او در رقابت‌های مختلف آقای گل شد و محبوبیت او میان هواداران این تیم باعث شده بود با القابی مثل "حمید آدریانو" و "حمیدآقای گل" در استادیوم مورد تشویق قرار می‌گرفت.

خبرگزاری ایلنا این ضایعه را به خانواده آن مرحوم و جامعه فوتبال تسلیت می‌گوید.

صنعت نفت آبادان حمید خدمتکاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر