کد خبر: 1023049 A

از گیتار ارسلان تا فریادهای سیدجلال؛

هواداران سرخابی منتظر گلزن دربی و شادی گلی هستند که امروز مقابل دوربین ها به نمایش در می‌آید.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، دربی 94 پایتخت تا چند ساعت دیگر شروع خواهد شد و مهم‌ترین بازی داخلی فوتبال ایران مثل همیشه مورد توجه اکثر فوتبال دوستان قرار دارد. دو تیم پرطرفدار تهرانی که رقبای دیرینه و سنتی هم به حساب می‌آیند و علاقه‌مندان به هر کدام از مدت‌ها قبل منتظر چنین روزی هستند تا پیروزی تیم محبوبشان را در شهرآورد جشن بگیرند.

گل زدن در چنین بازی مهمی برای تک تک بازیکنان حاضر در زمین جذابیت خاصی دارد و هر کس تلاش می‌کند به نوبه خودش در صورت پیدا کردن فرصت گلزنی به نحو احسن از آن استفاده کرده و محبوبیت بالایی بین هواداران برای خودش دست و پا کند. در این میان بعضی از بازیکنان شادی گل مخصوص به خودشان را دارند و برخی دیگر شادی مخصوص به این بازی را طراحی می‌کنند. با وجود اینکه گلزن دربی قابل حدس زدن نیست ولی برخی بازیکنان احتمال بیشتری برای باز کردن دروازه حریف دارند و احتمال نمایش شادی گل آنها در بازی امروز بیشتر است که به معرفی‌انها می‌پردازیم.


ارسلان مطهری

01476684

ارسلان در اولین دربی خودش در دور برگشت سال گذشته موفق شد دبل کند و 2 گل به پرسپولیس زد و با توجه به سابقه خوبش گلزنی او در دربی محتمل است. ارسلان شادی مخصوص به گل خودش را دارد و گیتار معروفش ممکن است امروز به صدا در بیاید.


مهدی عبدی

photo_2020-06-28_22-50-58

عبدی هم در اولین دربی خودش موفق شد دروازه استقلال را در شرایطی باز کند که دقایقی بیشتر از ورودش به زمین نگذشته بود. عبدی مهاجم اول پرسپولیس و امید اصلی گلزنی تیم در بازی امروز است. او شادی گل منحصر به فردی ندارد و معمولاً با انگشتانش شکل قلب را نشان می‌دهد. باید دید در ورزشگاه بدون تماشاگر هم عبدی در صورت گلزنی این حرکت را انجام می‌دهد یا نه.


مهدی قایدی

01559818

مهاجم جوان و تکنیکی استقلال هم یکی از گزینه‌های محتمل گلزنی در دربی است. او زوج خوبی با ارسلان مطهری ساخته است و بعد از او شانس بالای گلزنی در بازی امروز محسوب می‌شود. قایدی شادی گل‌هایش را چند بار تغییر داده است ولی اخیراً حلقه ازدواجش را می‌بوسد.


وحید امیری

01521111

مهاجم کم حاشیه پرسپولیس که به دلیل کمبود بازیکن در خط حمله به این پست منتقل شده است هم می‌تواند گلزن دربی در این بازی باشد. امیری شادی گل خاصی ندارد و از خدای خود تشکر می‌کند.


وریا غفوری

5488220

کاپیتان استقلال هم ممکن است گلزن این دربی باشد. او سابقه گلزنی به پرسپولیس را دارد و با توجه به اینکه پنالتی زن تیمش هم محسوب می‌شود احتمال زیادی برای گلزنی او می‌رود. وریا یک شادی گل معروف دارد و روی رگ ساعدش می‌کوبد.


سیامک نعمتی

00Q3Xw3qfD73

سیامک نعمتی هم می‌تواند گلزن دربی باشد. او با وجود اینکه به دفاع راست منتقل شده و از دروازه حریف دور است ولی اجازه نفوذ دارد و با توجه به قدرت شوتزنی خود می‌تواند دروازه استقلال را باز کند. شادی گل مورد استفاده سیامک بوسیدن لوگوی پرسپولیس است.


شیخ دیاباته 

ZAAJIkSc9Fak

حضور شیخ در ترکیب اولیه استقلال در بازی امروز بعید است ولی او به احتمال زیاد یکی از گزینه‌های تعویض خواهد بود و احتمالاً دقایقی برای آبی‌پوشان بازی خواهد کرد. دیاباته شادی گل پنجه ببر معروف خودش را دارد که با آن شناخته می‌شود.


احمد نوراللهی

شادی+احمد+نورالهییییییی-لوگو

نوراللهی این روزها خوب برای پرسپولیس گل می‌زند و با توجه به علاقه‌ای که به نفوذ به پشت محوطه جریمه دارد و آزادی عملی که یحیی گل‌محمدی به او داده است فرصت گلزنی زیاد به دست می‌آورد. نوراللهی چند شادی گل مختلف دارد که بیشتر کوبیدن روی لوگوی پرسپولیس را انجام می‌دهد.


محمد دانشگر 

3333

دانشگر هم در ترکیب اولیه استقلال به احتمال زیاد حضور نداشته باشد ولی اگر فرصت بازی پیدا کند شم گلزنی بالایی دارد و در دربی هم موفق به گلزنی شده است. دانشگر شادی گل مخصوص خودش که راه رفتن به شکل گوریل است را دارد و در صورت گلزنی آن را اجرا می‌کند. 


جلال حسینیش

01302432

شاید گلزنی جلال حسینی دور از ذهن به نظر برسد ولی کاپیتان با تجربه پرسپولیس در ضربات ایستگاهی نفوذ می‌کند و روی زمین و هوا شم گلزنی بالایی دارد. اگر سیدجلال گل بزند احتمالا مثل همیشه با مشت های گره کرده فریاد می‌کشد. 

وریا غفوری احمد نوراللهی سید جلال حسینی وحید امیری محمد دانشگر امیر ارسلان مطهری سیامک نعمتی مهدی قائدی مهدی عبدی شیخ دیاباته مهدی قایدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر