کد خبر: 1023043 A

رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال تهران در پایان جلسه امروز هیات مدیره پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، اسماعیل خلیل زاده، رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال پس از پایان جلسه امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در مورد باشگاه جناب آقای نظری صحبت می‌کنند اما در مورد دربی باید بگویم که تیم رقیب ما یک تیم بزرگ است و هواداران زیادی دارد. مدیرعامل دانا و هیات مدیره خوبی دارد. هواداران زیادی دارند و از آن طرف هم تیم استقلال یک تیم بسیار آماده که در صدر جدول ایستاده است.

او ادامه داد: امیدوارم که امروز بازی بسیار زیبا توام با برد استقلال را شاهد باشیم. انتظار دارم که بازیکنان ما امروز خوب بازی خواهند کرد و بازی جوانمردانه را به نمایش خواهند گذاشت. در جلسه‌ای که هیات مدیره برگزار کرد در این راستا یک سری مبالغ را برای تیم در نظر گرفته است. مبلغ 500 میلیون تومان را های وب، 200 میلیون تومان را من و 200 میلیون تومان را هم مهندس عبدیان در اختیار باشگاه قرار دادیم که بعد از پیروزی در مسابقه به حساب بازیکنان واریز می‌شود.

اگر برنده نشوید این پاداش‌ها چه می‌شود؟ خلیل زاده در پاسخ به این سوال گفت: به هر حال.

او در پاسخ به اینکه در جلسه چه گذشت گفت: جناب آقای نظری در این باره صحبت می‌کنند.

خلیل زاده درباره غیبت عبدیان در جلسه امروز گفت: ایشان یک کاری داشتند و قرار بود ساعت 12 برسند که به امید خدا فردا یک جلسه هیات مدیره خواهیم داشت.

رئیس هیات مدیره درباره اعتراض دو باشگاه به سهمیه کم میهمانان برای حضور در ورزشگاه گفت: با توجه به محدودیتی که به وجود آمده من می‌دانم که برای این مسابقه 5 میهمان خواهیم داشت. به هر حال این نظر ستاد کرونا بوده که افراد گفتند این اندازه به تماشای بازی خواهند رفت و ما هم مشکلی نداریم.

استقلال تهران اسماعیل خلیل زاده هیات مدیره استقلال تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر