کد خبر: 1023032 A

دو تیم پرسپولیس و استقلال عصر امروز به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، در بازی معوقه از هفته هشتم مسابقات لیگ برتر در دیداری حساس دو تیم پرسپولیس و استقلال در شهرآورد تهران به مصاف هم خواهند رفت.

حامد لک درحالی در این دیدار سنگربان سرخ‌پوشان خواهد بود که لک در 7 بازی خود در درون قفس توری پرسپولیس تنها 2 گل دریافت کرده است و موفق به ثبت 5 کلین شیت شده است. در این 7 دیدار 20 شوت به سمت دروازه لک شلیک شد که وی 18 ضربه را مهار کرده است و تنها د و ضربه تبدیل به گل شده است و با ثبت 90 درصد مهار بهترین گلر لیگ بیست تا بدین جای فصل است.

در مقابل مهدی قائدی و ارسلان مطهری هر کدام درا ین فصل موفق شدند دو گل برای استقلال به ثمر برسانند. قائدی تاکنون 22 شوت به سمت دروازه رقیبان استقلال زده است که 8 ضربه در چارچوب دروازه بوده است. با این آمار 9 درصد از ضربات مهدی قائدی در این فصل تبدیل به گل شده است. ارسلان مطهری نیز تا بدین جای فصل 21 شوت به سمت دروازه رقیبان زده که که 7 ضربه در چارچوب بوده و 10 درصد ضربات وی تبدیل به گل شده است.

شیخ دیاباته  آقای گل فصل گذشته مسابقات لیگ برتر تاکنون نتوانسته است گلی را در لیگ بیستم به ثمر رساند. مهاجم آفریقایی استقلال در این فصل 5 شوتبه سمت چارچوب حریفان زده که تنها 3 شوت در درون دروازه بوده است.  با توجه به آمار سنگربان پرسپولیس و همچنین مهاجمین استقلال یکی از جذاب‌ترین جدال‌های این دیدار رقابت حامد لک با مهاجم استقلال خواهد بود.

دربی استقلال پرسپولیس لیگ برتر پرسپولیس و استقلال لیگ خلیج فارس دربی ۹۴
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر