کد خبر: 1022741 A

مربی سپاهان به انتقاد از شیوه بازی فولاد خوزستان پرداخت.

به گزارش ایلنا، علیرضا مرزبان پس از تساوی یک - یک سپاهان مقابل فولاد خوزستان گفت: در نیمه اول از طرف ما بازی فوق‌العاده با کلاس خوبی بود و شانس‌های خیلی خوبی داشتیم. در زمین توپ و حریف را کنترل کنیم و پاس‌های بسیار خوبی دادیم. تنها نکته دردناک این بود که نتوانستیم ضربات آخر را بزنیم تا در نیمه اول به گل‌های دوم و سوم برسیم.

وی با بیان اینکه بازی با نزدیک‌تر شدن به سمت نیمه دوم جنجالی‌تر می‌شد، تصریح کرد: تیم پزشکی فولاد دائم در زمین بود و هر دفعه یک بازیکن این تیم روی زمین می‌افتاد. این موضوع، بازی جوانمردانه را زیر سوال می‌برد. این واقعیتی است که آن را می‌بینیم و مجبوریم با این فوتبال زندگی کنیم. این درس بزرگی برای بازیکنان ما بود که وقتی بازیکنان حریف همیشه روی زمین می‌افتد، باید چه کنند. بحث فوتبال جوانمردانه در میان است. باید فوتبالی پاک ارائه کنیم که این موضوع در چنین دیدارهایی جریحه‌دار می‌شود.

مربی سپاهان با اشاره به تغییر داور مسابقه خاطرنشان کرد: نکته مهم‌تر این است که شب بازی در جلسه اعلام می‌کنند که داور مسابقه تغییر می‌کند. این تصمیمات به‌خصوص در نیمه دوم خوب نبود. انتظار دارم داور بتواند این مسائل را مدیریت کند. این اتفاق خیلی برای یک فوتبالیست زشت بوده که از چنین حربه‌هایی استفاده می‌کنیم. وقتی یک تیم دست به وقت‌کشی خیلی بد می‌زند، داور باید این مسائل را خیلی بهتر کنترل و مدیریت می‌کرد تا کار به اینجا نکشد.

«باید خجالت بکشیم در نیمه دوم، فوتبال شرافتمندانه‌ای که درباره آن صحبت می‌کردیم در زمین نبود.» مرزبان ضمن بیان این جمله گفت: متأسفیم که این امتیازات را از دست دادیم و این موضوع خیلی دردناک است. دو امتیاز خیلی خوبی بود که می‌توانستیم آن را داشته باشیم. در این فاز باید تلاش کنیم تا ارتباط خود را با تیم‌های بالای جدول از دست ندهیم. دیدارهای خانگی خیلی خوبی داریم و باید این موضوع را مطرح کنیم که بازیکنان ما در زدن ضربات آخر و نبردهای مستقیم، بهتر شرکت کنند. باید به موقع گل بزنیم تا دچار جنجال‌های نیمه دوم نشویم.

وی از دست دادن دو امتیاز مقابل فولاد را دردناک دانست و بیان کرد: ما مصمم هستیم که این تیم را قهرمان کنیم. کادر فنی و مدیران دور هم جمع شدیم و هدف مشخصی داریم که این هدف همان قهرمانی است. یک میلیمتر هم از این هدف عقب نمی‌نشینیم.

مربی سپاهان درباره اعتراض نیمکت‌نشینان دو تیم به قضاوت پیام حیدری اظهار داشت: ما اعتراض کردیم که وقت‌های اضافه را نگرفتند و به این مسئله معترض هستیم. همچنین به این موضوع معترض هستیم که چرا اینقدر بازیکنان حریف در هر نبرد روی زمین می‌افتند و پزشکان فولاد باید قدرت بدنی خیلی خوبی داشته باشند.

مرزبان درخصوص نقطه ضعف سپاهان در خط حمله گفت: بازیکنان خیلی خوبی در این فضا داریم و جزو تیم‌هایی هستیم که بیشترین گل‌ها را زده‌ایم، اما در چنین دیدارهایی پس از نتیجه یک - یک یا قبل از آن، شانس‌های گلزنی بزرگی داریم که باید از آنها استفاده کنیم. بهره بردن از این موقعیت‌ها کار ما را خیلی ساده‌تر می‌کند. باید با بازیکنان در این باره صحبت کنیم که این مسئله بیشتر به مسائل روانی مرتبط است تا تاکتیکی. امیدواریم هر چه زودتر این موضوع را برطرف کنیم.

وی در پایان گفت: امیدوارم هواداران خوب ما بدانند به هیچ وجه پا عقب نمی‌کشیم و تمام وجود خود را گذاشته‌ایم تا سپاهان قهرمان شود. ما در این باره به آن چیزهایی نیاز داریم که هواداران می‌دهند و این همان عشق و محبتی است که همیشه به ما داده‌اند. آنها مطمئن باشند قدم عقب نمی‌گذاریم، سپاهان را برای قهرمانی سازماندهی کرده‌ایم و به سمت قهرمانی می‌رویم.

 

لیگ برتر فوتبال سپاهان اصفهان علیرضا مرزبان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر