کد خبر: 1022736 A

سرمربی مسی‌ها در کنفرانس خبری بعد از بازی با ماشین سازی حاضر شد.

به گزارش ایلنا، محمد ربیعی سرمربی مسی‌ها بعد از پیروزی برابر ماشین سازی تبریز گفت: به تیم حریف خسته نباشید می‌گویم. به نظرم بازی خوب و جنگنده و دونده‌ای را به نمایش گذاشتند. ما اصلاً در نیمه اول خوب نبودیم. با توجه به اینکه می‌دانستیم، ماشین‌سازی خیلی فشرده بازی می‌کند و به حریف موقعیت نمی‌دهد، با این وجود خوب نبودیم و اشتباهات فردی هم داشتیم.

ربیعی افزود: در نیمه دوم خوب بودیم، بی‌محابا بازی کردیم و حتی یک موقعیت هم به حریف ندادیم. این سه امتیاز ارزشمند است، چون ماشین‌سازی را تیم خوبی می‌بینم. به اخباری تبریک می‌گویم، چون تیمش تا لحظات آخر پر توان بازی کرد. وظیفه من این است که به تیم حریف تبریک بگویم، اما از اینکه فضا و جمع یکدلی در تیم خودمان است، واقعاً مددیار ماست. بچه‌ها آنقدر در شرایط خوبی هستند که بازیکن جایگزین با تمام وجود بازی می‌کند. خیلی خوشحالم که فراز امامعلی گل زد، چون او تحت فشار بود. ان‌شاءالله اتفاقات بهتری خواهد افتاد.

سرمربی رفسنجانی‌ها در مورد ترکیب ابتدایی این تیم بیان کرد: شروع کار ما با روش 2-4-4 بود و برنامه ما هدف‌گیری عمق دفاع تیم حریف بود. تا حدودی هم بد نبودیم، اما نیمه اول خوبی نداشتیم. حریف هم خیلی فشرده بازی می‌کرد. یک توپ هم بچه‌ها می‌گویند مشکوک به پنالتی بود، ولی باید فیلم بازی را ببینم. در نیمه دوم پلن‌مان را تغییر دادیم، ولی می‌دانستیم بازی سختی داریم. این نوع بازی‌ها خیلی سخت است. جایگاه ماشین‌سازی اینجای جدول نیست‌، این تیم خوب پرس می‌کن، ولی خوشحالم در روزی که شاید خوب نبودیم توانستیم امتیاز کامل بگیریم. این اتفاق خوبی است. همیشه گفتم باید نگاه‌مان به این تیم مانند تیمی باشد که تازه به لیگ برتر آمده است. ما از پنج بازی آخر 10 امتیاز گرفتیم و این روندی است که ما نوید آن را می‌دادیم. تیم مدیریتی هم خیلی با ما همراه است. خیلی بابت این موضوع هم خوشحالم. شادی مردم رفسنجان را از ته دل آرزو می‌کنم. خوشحالم آرزوی 15 سال مردم را محقق کردیم و تمام انرژی‌مان را خواهیم گذاشت تا این سهمیه را برای این شهر حفظ کنیم.

وی در پایان گفت: از شاگردانم تشکر ویژه می‌کنم که با تمام سختی‌ها در جهت تیم بودن قدم برمی‌دارند. من از این حس لذت می‌برم. از این بابت به آنها تبریک می‌گویم. همانطور که قول داده بودم من و زین‌الدینی از مؤسسه خیریه بازدید کردیم.  افتخار می‌کنم در رفسنجان چنین مجموعه‌ای وجود دارد. خیرین و خانم‌های گمنامی که نان حلال به خانه می‌برند و لباس‌های زیبا می‌دوزند. افتخار می‌کنم با افتخار دوست داریم لباس آن‌ها را بر تن کنیم، چون با غیرت‌های واقعی آنها هستند.

 

لیگ برتر مس رفسنجان محمد ربیعی لیگ خلیج فارس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر