کد خبر: 1022715 A

سرمربی ماشین سازی در کنفرانس خبری بعد از بازی با مس رفسنجان حاضر شد.

به گزارش ایلنا،  سعید اخباری مربی ماشین سازی بعد از شکست تیمش برابر ماشین سازی گفت: به تیم حریف بابت این پیروزی تبریک می گویم. به هر حال این طبیعت فوتبال است که اگر از فرصت های خود استفاده نکنیم ضربه خواهیم خورد.

وی در ادامه افزود: امروز شاهد یک بازی تاکتیکی بودیم که در نیمه اول بی دقتی کردیم. به هر حال دست تیم حریف در فصل نقل و انتقالات باز بود و در نیمه دوم روی یک تعلل گل خوردیم. فرصت های زیادی خلق کردیم که به راحتی از دست دادیم. در ادامه مسابقات باید این شکست را جبران کنیم.

اخباری در پایان گفت: امروز باید برنده می شدیم و مساوی هم ما را راضی نمی کرد. برای برد آمده بودیم، اما در زدن ضربه نهایی مشکل داشتیم.

وی در خصوص چمن ورزشگاه گفت: اگر ورزشگاه چمن طبیعی داشت زیبنده‌ استان بود. بازی در چمن مصنوعی خیلی سخت است. به بچه‌های خودمان خسته نباشید و مطمئنم از بازی‌های بعد می‌توانیم جبران می‌کنیم.

وی در مورد مس رفسنجان یادآور شد: مس یک تیم خیلی خوب و  کادر فنی خوبی دارد. تیم پرمهره و دارای امکانات از لحاظ سخت افزاری و جای شکرگذاری دارد که تیم‌های متمول در لیگ برتر هزینه می‌کنند و فوتبال را به سمتی ببرند که بازیکنان آرامش داشته باشند. با این وجود، به لحاظ فنی و با توجه به جایگاه دو تیم، خودشان می‌دانند که ما تیم برتر زمین بودیم. فوتبال همین است و یک لحظه ممکن است ضربه بخورید. روی یک توپ مُرده تعلل کردیم و فکر می‌کردیم به اوت می‌رود، اما گل می‌خوردیم. ما مربیان دهه شصتی هستیم، اما محمد ربیعی باتجربه است و دو تیم را به لیگ برتر آورده است.

اخباری در خصوص داوری بازی گفت: بهتر است درباره داوری صحبت نکنیم. برخی مواقع کاری به صحنه خاص نداریم و با نوع مدیریت داور کار داریم. بهتر است در این زمینه کارشناسان نظر دهند

لیگ برتر ماشین سازی سعید اخباری لیگ خلیج فارس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر