کد خبر: 1022621 A

شایعه عجیب دوپینگ بازیکن تیم استقلال در حالی منتشر شده است که آنها باید در بازی حساس به مصاف پرسپولیس بروند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، تیم فوتبال استقلال در هفته منتهی به شهرآورد حساس تهران با شایعه عجیبی پیرامون مدافع کرواتش رو به رو شده است که گرچه یک خبر بی اساس تلقی شده اما گمانه‌زنی‌ها حوالی اردوی بازیکنان تیم محمود فکری را افزایش داده است.

شایعه بر این اساس بوده که در فضای مجازی عنوان شد، هروویه میلیچ، مدافع آبی پوشان به دلیل مسائل انضباطی از تمرینات کنار گذاشته نشد و استفاده او از مواد ممنوعه سبب شد تا سرمربی تیم به رفتار غیرحرفه‌ای او واکنش نشان بدهد!

در این شایعه که طی روزهای گذشته هم مورد تایید قرار نگرفت همینطور مطرح شده بود اعضای استقلال از دوپینگ میلیچ غافلگیر شده‌اند و خواستار پایان همکاری این بازیکن هستند!

ماجرا در واقع از این قرار است که از میلیچ پس از گل تماشایی در بازی هفته سوم لیگ برتر به ماشین سازی تبریز، تست دوپینگ گرفته می‌شود. این تست در تاریخ پنجم آذرماه اخذ شده و قرار بود پس از بررسی حداکثر طی یک ماه، پاسخش مشخص شود.

با گذشت نزدیک به یک ماه و نیم از این تست، پاسخ آن هنوز از سوی فدراسیون پزشکی ورزشی اعلام نشده است و بر این اساس شایعاتی که درباره مثبت شدن تست میلیچ مطرح شده به هیچ عنوان صحت ندارد.

دربی استقلال تهران پرسپولیس تهران هروویه میلیچ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر