کد خبر: 1022561 A

هافبک استقلال خوزستان موفق شد یکی از گل‌های دیدنی این فصل را برای آبی‌پوشان به ثمر برساند.

مسعود اسدی هافبک تیم فوتبال استقلال خوزستان در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا، درخصوص بازی با پارس جنوبی جم گفت: بازی بسیار سنگین و حساسی بود. میدانستیم بازی سختی مقابل تیم خوب پارس جم داریم هر دو تیم آمده بودند که بازی را برنده شوند ما فقط برای ۳ امتیاز آمده بودیم تا از صدر جدول عقب نمانیم. موقعیت‌های زیادی را در این بازی از دست دادیم و به تیم مقابل نیز موقعیت آن چنانی ندادیم و توانستیم با یک بازی خوب و منطقی گل بزنیم و نتیجه را حفظ کردیم و خداروشکر توانستیم ۳ امتیاز حساس این بازی را بدست بیاوریم.

وی درخصوص گل خود مقابل پارس جنوبی و شادی گل جالبش نیز گفت: واقعا از ته دلم خوشحالم که توانستم زحمت و تلاش همه بچه‌ها و کادرفنی را به نتیجه برسانم و اولین گلم برای استقلال خوزستان با ۳ امتیاز شیرین و مهم همراه شد.

اسدی در پاسخ به این سئوال که آیا از عملکرد تیم خود تا بدین جای کار رضایت دارد یا خیر گفت: بله. خداروشکر توانستیم بازی‌های خوبی انجام دهیم و نتایج خوبی بگیریم. با کادرب جوان و خوبی که داریم و بازیکنان جوان در کنار باتجربه‌ها، مکمل خوبی شدیم که توانستیم تا اینجای کار در صدر جدول باشیم.

وی درخصوص بردهای اقتصادی استقلال خوزستان نیز توضیح داد: ما در هر بازی موقعیت زیاد بدست می‌آریم که متاسفانه تبدیل به گل نمی‌شود وگرنه در همین بازی هم اگر نگاه کنید ما میتوانستیم با گل‌های بیشتری به پیروزی برسیم هر چند تیم‌های امسال همه خوب هستند. در این فصل هیچ تیمی به راحتی گل نمی‌خورد و در لیگ یک ایران بیشتر بازی‌ها کم گل هستند ما هم دوست داریم گل زیاد بزنیم ولی بعضی وقت‌ها نمی‌شود واقعا.

هافبک استقلال خوزستان در پاسخ به این سئوال که آیا این تیم با امیر خلیفه اصل می‌تواند لیگ برتری شود یا خیر، گفت: بله هیچ چیز دور از دسترس نیست. آقای خلیفه اصل یکی از مربیان خوب، جوان و بادانش فوتبال ما هستند که از جنس فوتبال هستند این موضوع را در این مدتی که به عنوان سرمربی تیم بودند کامل نشان دادند. نیاز به حمایت دارند که انشالله با تلاش و همت ما بازیکنان و کادرفنی، بتوانیم استقلال خوزستان را به جایگاه اصلیش برسانیم.

اسدی در خاتمه اظهار داشت: تشکر میکنم از باشگاه استقلال خوزستان که بنده را مورد لطف خودشان قرار دادند و تشکر ویژه نیز بکنم از همه کسانی که بنده را حمایت می‌کنند به هر نحوی. انشالله که امسال بتوانیم با حمایت هواداران که جایشان واقعا خالی است در ورزشگاه و با همکاری همه جانبه مدیریت، کادرفنی و بازیکنان، سالی خوب را برای استقلال خوزستان و مردم خوب شهر اهواز رقم بزنیم.

 

استقلال خوزستان لیگ آزادگان مسعود اسدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر