کد خبر: 1022396 A

سنگربان تیم رئال مادرید از شرایط جوی برگزاری مسابقه مقابل اوساسونا انتقاد کرد.

به گزارش ایلنا، در چارچوب بازی‌های هفته هجدهم لالیگا تیم رئال مادرید بامداد امروز به مصاف اوساسونا رفت و با نتیجه تساوی بدون گل در خانه حریف به یک امتیاز رسید. رئال مادرید در سفر به پامبلونا به دلیل بارش سنگین برف و شرایط جوی وضعیت سختی را تجربه کرد و سپس در جریان بازی هم بازیکنان و کادرفنی تیم به کیفیت زمین اعتراض داشتند.

تیبو کورتوا یکی از بازیکنانی است که به تصمیم لالیگا برای برگزاری این مسابقه اعتراض کرده است. کورتوا گفت: "باید از کسانی که در اوساسونا کار می‌کنند قدردانی کنم که زمین را آماده بازی کردند. با این حال کاری که لالیگا با ما و رایو وایکانو کرد باعث تاسف است. از مدت ها پیش معلوم بود قرار است چنین برفی در اسپانیا ببارد اما ما را مجبور کردند به فرودگاه یخ زده برویم. بعد از بازی نمی‌توانیم به مادرید برگردیم و مشخص نیست یکشنبه هم بتوانیم این کار را انجام دهیم یا نه. این در حالی است که پنجشنبه در مالاگا باید بازی کنیم."

او ادامه داد: "باید به بازیکنان فکر کنند که انسان هستند و نه یک چشم انداز. ما در حالی به ورزشگاه رفتیم که جاده پر از برف بود. باید به امنیت مردم توجه داشت. ما هم خانواده داریم. کاری که از ما خواستند را انجام دادیم. می دانستیم که اگر در چنین شرایطی در زمین حاضر شویم سه امتیاز را از دست می دهیم چون شرایط راه‌ها و پرواز بد بود. ما هم خانواده داریم و عروسک خیمه شب بازی نیستیم که بخواهند همیشه بازی کنیم."

رئال مادرید لالیگا تیبو کورتوا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر