کد خبر: 1022229 A

والیبال بانوان|

مرحله نهایی لیگ برتر بانوان در گروه دوم با پیروزی تیم اکسون برابر ستارگان فارس آغاز شد تا شاگردان اورانوس احمدی گام اول را برای تصاحب مقام‌های پنجم تا هشتم، محکم بردارند.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، مرحله نهایی لیگ برتر بانوان ایران جام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، از امروز (شنبه) با رقابت گروه دوم متشکل از تیم‌های اکسون، سروقامتان بابل، خجسته اسلامشهر و ستارگان فارس برای کسب مقام‌های پنجم تا هشتم آغاز شد.

در اولین بازی این گروه، تیم اکسون در سالن والیبال کمپ چمران میزبان ستارگان فارس بود. دو تیم در شرایطی به مصاف هم رفتند که پیش‌تر اکسون به عنوان تیم سوم گروه الف موفق شده بود مرحله مقدماتی را با 2 برد و 7 امتیاز پشت سر بگذارد. ستارگان فارس اما به عنوان تیم چهارم گروه ب، موفق به کسب برد و امتیازی نشده بود و همین امر هم عاملی شد تا شاگردان مرضیه هلاکویی شروع توفانی در مرحله نهایی داشته باشند و ست اول این بازی را با نتیجه (24 بر 26) به سود خود تمام کنند.

در ادامه شاگردان اورانوس احمدی در تیم اکسون به بازی برگشتند و در دو ست دوم و سوم با امتیاز مشابه (25 بر 16) پیروز شدند تا سرنوشت این دیدار به ست چهارم کشیده شود؛ جایی که تیم اکسون با نتیجه (25 بر 15) نتیجه را به سود خود ثبت کرد تا در نهایت 3 بر یک برنده این بازی باشد.

دیدار دو تیم در مدت زمان یک ساعت و 53 دقیقه انجام شد. فرحناز قویدل و سمانه اسدیان به عنوان داور اول و دوم قضاوت این مسابقه را برعهده داشتند. طوبی بهپوری و فائزه جعفری هم تیم نظارت فنی و داوری را تشکیل دادند.

والیبال ایران والیبال بانوان ایران تیم والیبال اکسون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر