کد خبر: 1022201 A

سرمربی آلومینیوم اراک گفت: متاسفانه گاهی همه تاکتیک‌ها و زحماتی که کشیده می‌شود با یک سوت اشتباه به باد می‌رود.

به گزارش ایلنا، در آستانه دیدار آلومینیوم اراک و ذوب آهن اصفهان، رسول خطیبی سرمربی آلومینیوم عصر امروز در نشست خبری حاضر شد و اظهار داشت: ذوب آهن تیم خوبی را در ادوار لیگ برتر داشته و از بازیکنان خوبی برخوردار است اما بازی‌های آنها را به دقت آنالیز کرده‌ایم و برای برد به میدان خواهیم رفت. 

وی ادامه داد: شرایط تیم ذوب آهن بخاطر مصدومیت چند بازیکن کمی ناهماهنگ شده و ما تلاش می‌کنیم از همین ضعف برای کسب سه امتیاز کامل استفاده کنیم. 

سرمربی آلومینیوم اراک در خصوص شرایط تیمش عنوان داشت: با اینکه بازی قبلی مقابل استقلال تهران را واگذار کردیم اما شرایط خوبی داریم و بازیکنان به خوبی تمرین کرده‌اند و از لحاظ تاکتیکی و هماهنگی کار کرده‌ایم و مطمئن باشید یک بازی زیبا را از تیم ما خواهید دید. 

خطیبی در رابطه با 2 مصدوم تیمش تصریح کرد: جایگزینان این دو مصدوم آمادگی لازم برای دیدار فردا را دارند و به خوبی تمرین کرده‌اند. 

او در خصوص مشکلات داوری و الزام وجود VAR بیان داشت: متاسفانه تیم آلومینیوم بیشترین ضربه در بحث داوری را متحمل شده که این موضوع توسط کمیته داوران و کارشناسان در چند نوبت تایید شده که بارزترین آن در بازی هفته گذشته مقابل استقلال بود. 

سرمربی آلومینیوم تصریح کرد: ما تا امروز به تمامی تصمیمات داوری احترام گذاشته‌ایم اما صبر ما نیز حدی دارد و امیدواریم داور بازی فردا بدور از حواشی به نفع یا ضرر تیمی سوت نزند و قضاوت عادلانه‌ای داشته باشد. 

خطیبی اضافه کرد: متاسفانه گاهی همه تاکتیک‌ها و زحماتی که کشیده می‌شود با یک سوت اشتباه به باد می‌رود بنابراین اگر در دیدارهای بعدی از داوری متضرر شویم به شدت در این خصوص اعتراض خواهیم کرد.

نشست خبری رسول خطیبی آلومینیوم اراک لیگ بیستم نشست خبری رسول خطیبی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر