کد خبر: 1022166 A

محمد نادری با رهایی از مصدومیت شانس حضور در دربی پایتخت را در کارنامه دارد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، محمد نادری یک فصل و نیم در تیم پرسپولیس عضویت داشت و با این تیم دو قهرمانی لیگ برتر و یک جام حذفی را کسب نمود. 

این بازیکن 24 ساله با تیم کورتریک بلژیک قرارداد داشت و در مدت اخیر به صورت قرضی در تیم پرسپولیس حضور داشت و پس از پایان یافتن مدت قراردادش با تیم بلژیکی تصمیم گرفت در فصل جدید به استقلال بپیوندد.

این در حالی است که محمد نادری آخرین بازی خود با لباس پرسپولیس را در دربی ۹۳ در جام حذفی برابر استقلال انجام داد. گل محمدی و پرسپولیس که نیمه نخست بازی با استقلال تحت فشار قرار داشت با شروع نیمه دوم محمد نادری را به جای سید جلال حسینی وارد میدان کرد تا جریان بازی را به سود پرسپولیس تغییر دهد که همین اتفاق نیز رخ داد و بشار رسن در دقایق ابتدای نیمه دوم گل مساوی را به ثمر رساند.

محمد نادری اما چندان خوش اقبال نبود و تنها ۱۵ دقیقه بعد از ورود خود به زمین مسابقه به دلیل مصدومیت از زمین بازی خارج شد تا آخرین بازی خود با لباس سرخ‌پوشان را انجام دهد.

نادری حالا در حالی از کمند مصدومیت رها شده است که با توجه به اعتقادی که محمود فکری به او دارد به نظر می‌رسد به نظر می‌رسد او تماشاگر دربی نباشد و مهره ثابت محمود فکری در این بازی باشد. همه چیز بستگی به نظر فکری دارد با توجه به شرایط میلیچ باید دید آیا این مربی ریسک خواهد کرد و به محمد نادری که به تازگی از مصدومیت رها شده است بازی خواهد داد یا خیر؟

 

دربی استقلال استقلال و پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر محمد نادری لیگ خلیج فارس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر