کد خبر: 1021369 A

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی گفت که این فدراسیون در چهار سال آینده با رویکرد انسجام و همدلی، بهره‌گیری از ظرفیت‌های علمی و اجرایی و تلاش مضاعف و برنامه محور کار خود را پیگیری خواهد کرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از پایگاه خبری تحلیلی پزشکی ورزشی ایران، دکتر غلامرضا نوروزی در مراسم معارفه خود که با حضور علیرضا خسروی مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون‌های ورزشی برگزار شد، گفت: فدراسیون در ماه‌های گذشته و در دوران پاندمی کرونا عملکرد بسیار خوبی داشت و در بخش‌های مختلف مبارزه با این ویروس منحوس تلاش کرد که جا دارد در اینجا از دوستان دیرینه خودم دکتر خلیلیان و دکتر مسجدی سرپرست‌های فدراسیون که در این مدت اقدامات بسیار خوبی انجام دادند، تقدیر و تشکر کنم؛ چرا که این فدراسیون در صف مقدم مبارزه با این ویروس‌ منحوس بوده و دیدیم که در بخش‌های مختلف از جمله در زمینه ساماندهی افسران کنترل کرونا چه اقدامات و برنامه‌های خوبی اجرا کرد.

وی ادامه داد: متاسفانه بیماری کرونا خسارت زیادی به بخش‌های مختلف ورزش کشور از جمله منابع فدراسیون پزشکی ورزشی وارد کرده است و جبران این خسارات و عبور از این مرحله مالی نیازمند کار و تلاش مضاعف است.

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی افزود: در این راستا همه تلاش ما این خواهد بود که با انسجام و همدلی خانواده پزشکی ورزشی و به دور از هر گونه حاشیه این امور را به سرمنزل مقصود برسانیم.

 نوروزی با قدردانی از علی‌نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان، مسجدی سرپرست و رضا سعیدی دبیر فدراسیون در برگزاری مجمع انتخابات فدراسیون، تصریح کرد: جا دارد در اینجا یک بار دیگر از تمام اعضای مجمع فدراسیون که بنده را لایق بر عهده گرفتن این مسئولیت خطیر دانستند قدردانی کنم. رقابت انتخاباتی به پایان رسیده است و هیچ گونه حاشیه ای همان طور که در برگزاری مجمع وجود نداشت و از این به بعد نیز وجود نخواهد داشت و همگی با همدلی در جهت ارائه بهترین خدمات به جامعه ورزش کشور گام بر خواهیم داشت. در این راستا از ظرفیت‌های همه همکاران استفاده خواهیم کرد و دست همه آنهایی را که برای رشد و اعتلای ورزش کشور و  پزشکی ورزشی تلاش می کنند، به گرمی می فشاریم.

 نوروزی، ادامه فعالیت های ستاد مقابله با کرونا در ورزش و تامین سلامت ورزشکاران به ویژه ورزشکاران المپیکی _هم در زمینه سلامت جسمی هم در زمینه مبارزه با دوپینگ_ را از جمله مهم ترین برنامه‌های آینده این فدراسیون عنوان کرد و تصریح کرد: تسلیم این شرایط سخت نخواهیم شد و با همه توان تلاش خواهیم کرد فدراسیون پزشکی ورزشی در اوج باقی بماند؛ به ویژه در زمینه ساماندهی ورزشکاران که فعالیت های این بخش روزانه با دقت رصد خواهد شد.

 

غلامرضا نوروزی فدراسیون پزشکی ورزشی ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر