کد خبر: 1020623 A

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت:شرایط دیدار با استقلال خاص است اما ان شالله بهترین بازی را انجام داده و پیروز شویم. برای آن مسابقه محروم نداریم و امیدوارم قضاوت خوبی صورت بگیرد.

به گزارش ایلنا، افشین پیروانی بعد از تساوی بدون گل  پرسپولیس و سپاهان در خصوص عتراض کادرفنی و بازیکنان سرخپوشان به داوری گفت: فکر می ‌کنم در صحنه برخورد با امید عالیشاه که بچه‌های ما نزدیک به آن بودند داور می‌توانست برای ما پنالتی بگیرد اما امیدوارم در این چند روز باقی مانده تا دربی VAR بیاید زیرا بازی مهمی داریم و قضاوت‌ برای تیم‌ها در این هفته متفاوت بوده است.

وی افزود:ان شالله حق به حقدار برسد. آرزو می‌کنیم داوران کنار دروازه کمک کنند اما آن صحنه را همه تایید کردند و تصاویر آهسته تلویزیونی هم روی این مضوع صحه می‌گذارد که یک پنالتی طلب داریم.

مدیر تیم پرسپولیس درباره اینکه آیا احتمال می دهد تا روز دربی سیستم VAR به ایران بیاید، توضیح داد: ما فقط دعا می‌کنیم اما شاید این موضوع نشدنی باشد. امیدوارم همه را به یک چشم ببینند اما در این چند روز قضاوت‌هایی شده که در صورت استفاده از VAR ماجرا متفاوت می شد.

پیروانی درباره اینکه پس از برگزار نشدن دیدار برگشت فصل گذشته پرسپولیس و سپاهان عنوان کرد: به تیم سپاهان و مربی جوان و خوبش یعنی محرم نویدکیا تبریک می‌گویم که شجاعت داشت. امروز هم فوتبال خوبی انجام دادند. حریف تیم بزرگی است که کادرفنی خوبی شامل نویدکیا، کریمی، مرزبان دارد. برای سپاهان آرزوی موفقیت دارم و ممنون هستیم که امروز مقابل پرسپولیس بازی کردند.

او در رابطه با دربی پایتخت تصریح کرد: شرایط دیدار با استقلال خاص است اما ان شالله بهترین بازی را انجام داده و پیروز شویم. برای آن مسابقه محروم نداریم و امیدوارم قضاوت خوبی صورت بگیرد.

افشین پیروانی پرسپولیس لیگ برتر سپاهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر