کد خبر: 1020612 A

بازیکن تیم فوتبال سپاهان گفت: اول اینکه آرزوی هر ساله خودم است که با سپاهان قهرمان لیگ شوم . تجربه دربی هم دارم و امیدوارم استقلال موفق شود.

به گزارش ایلنا، پرسپولیس در چارچوب هفته دهم لیگ برتر به مصاف سپاهان رفت که دو تیم به تساوی بدون گل رضایت دادند.

بعد این مسابقه امید نورافکن  درباره شرایط تیمش اظهار داشت: نیازمند توپ‌های خوبی گرفت و به نوبه خودم از او تشکر می‌کنم‌. تیم ما برای قهرمانی بسته شده و فکر می‌کنم می‌توانیم جز دو سه تیم اول جدول باشیم. هفته آینده با فولاد خوزستان در اصفهان بازی داریم که خیلی سخت است. فولاد حریف خوبی است امیدوارم که 3 امتیاز را در اصفهان حفظ کنیم و شرایط‌مان را در جدول بهتر کنیم.

او درباره پرتنش بودن مسابقه و تنش داوری، گفت: فکر می‌کنم آقا اشکان یکی از داوران خوب کشورمان است. دو تیم  پرسپولیس و سپاهان از مدعیان هرساله لیگ هستند و به نظرم بازی پرتنش است و به اشکان خورشیدی تبریک می‌گویم خوب داوری کرد.

نورافکن در رابطه با وضعیت پرسپولیس  نسبت به فصول گذشته تصریح کرد: آرزوی موفقیت می‌کنم برای استقلال امیدوارم بتواند پرسپولیس را شکست بدهد البته اول تیم سپاهان هفته  آینده برنده شود و بعد هم استقلال بتواند هفته آینده مقابل پرسپولیس پیروز شود.

وی در خصوص چالش با هواداران استقلال و آرزوی موفقیت برای آبی پوشان، تاکید کرد: اول اینکه آرزوی هر ساله خودم است که با سپاهان قهرمان لیگ شوم من یک قهرمانی در جام حذفی دارم . تجربه دربی هم دارم و امیدوارم استقلال موفق شود.

بازیکن سابق استقلال در پاسخ پیش بینی اش درباره برنده دربی، گفت: دوست دارم سوالت را جواب بدهم و امیدوارم استقلال برنده شود چون شرایط خوبی دارد.فکر می‌کنم بازی استقلال و سپاهان خوب باشد.

او درباره اینکه خیلی ها فکر نمی کردند برای استقلال آرزوی برد و موفقیت داشته باشد، تصریح کرد:حمایت من حمایت قلبی است. شاید در بازی استقلال و سپاهان هوای تیمم را داشته باشم اول تیم خودم و تیمی که در آن مسئولیت دارم اما تیمی که از بچگی در آن حضور داشتم و کل فوتبالم را مدیون آن باشگاه هستم مطمئنا همیشه در قلب من خواهد بود.

استقلال پرسپولیس امید نورافکن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر