کد خبر: 1020598 A

سرمربی پرسپولیس از تقابل تیمش با سپاهان صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، یحیی گل‌محمدی پس از تساوی بدون گل پرسپولیس مقابل سپاهان گفت: مقابل یک تیم خوب بازی داشتیم. گرفتن سه امتیاز هدف ما بود و در دو نیمه موقعیت داشتیم و به بازی مسلط بودیم. می‌توانستیم از فرصت‌هایمان استفاده کنیم، هر چند بازی کم موقعیتی بود چرا که سطح هر دو تیم برابر بود. در یک صحنه هم داور پنالتی مسلم ما را نگرفت. متأسفانه نتوانستیم بازی ببریم و باید برای بازی بعد آماده شویم.

وی در مورد اعتراض‌هایش به داوری اظهار داشت: چند صحنه بود که فکر می‌کردیم باید به نفع ما گرفته می‌شد. مشکل خاصی نبود که در مورد آن صحبت کنیم.

 سرمربی پرسپولیس در مورد عدم گلزنی مهاجمان این تیم پس از محرومیت عیسی آل‌کثیر تصریح کرد: فشار زیادی روی این بچه‌ها است. تا جایی که توانستیم در بازی‌های گذشته برای مهاجمان ایجاد موقعیت کردیم اما فشار بیش از حد باعث شده نتوانند از موقعیت استفاده کنند. بازیکنان به زمان و تمرین بیشتر احتیاج دارند تا از موقعیت‌ها استفاده کنند. باید تمرکز بیشتری کنیم تا به گل برسیم.

گل‌محمدی در مورد دیدار دربی دوشنبه هفته آینده مقابل استقلال گفت: دربی همیشه جذابیت‌های خودش را دارد و قطعا گرفتن سه امتیاز در دربی هدف اصلی ما خواهد بود. ان‌شاالله یک بازی تماشاگرپسند و خوب باشد و باید خودمان را برای آن بازی آماده کنیم.

 

پرسپولیس یحیی گل‌محمدی لیگ برتر فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر