کد خبر: 1020570 A

سرمربی تیم نساجی مازندران پس از بازی مقابل پیکان از عملکرد داور گلایه کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، وحید فاضلی پس از شکست نساجی مازندران اظهار داشت: ما امروز به داور باختیم. امیدوارم شهامت داشته باشند و این را بگویند. هم داوران و هم کسانی که این داوران را انتخاب می کنند. کمر نساجی را یک تنه شکستند. این تیم هوادار دارد و نمی دانم وقتی دو پنالتی و گل سالم ما را مردود می کنند چگونه موقعیت درست کنیم و گل بزنیم.

او ادامه داد: متاسفانه چند تک به تک داشتیم که نزدیم و بازیکنان مان دقت نداشتند که شرایط اینگونه شد ولی من می گویم آقایی زیاری را تا عمر دارم نمیبخشم! قبل از بازی گفتم که مربیان جوان نباید با اشتباهات داوری بسوزند. 

فاضلی افزود: من مینویسم و امضا میکنم که داور دو پنالتی و گل سالم ما را نگرفت ولی اگر درست بود آقای زیاری به چه کسی جواب می دهد؟ چه کاری می‌کنند؟ الان ایشان شب راحت می خوابند؟ با زندگی یک تیم و یک سرمربی جوان بازی کردند. بعد این صحبت ها را که به او گفتم به من خندید!

سرمربی نساجی در پاسخ به این سوال که به اتاق داوران رفته یا خیر گفت: بله، به ایشان گفتم، گفتم که اشتباه کردید اما به من خندید. واقعا برای فوتبال متاسفم که چنین اشخاصی داخل آن هستند، به غیر از داوری این مسائل. چنین شخصیت هایی که وقتی با آنها صحبت میکنیم به ما می خندند.

او ادامه داد: شما بروید و نگاه کنید که قطعا دو پنالتی نگرفت و یک گل سالم را هم اعلام نکرد. این بازی باید 4 بر یک می شد که دو بر یک به سود حریف شد. آقای زیاری اگر یک مقدار انسانیت در وجود شما هست از مردم قائمشهر، من هم نه، من که دیگر با این وضعیت سوختم آقای زیاری، از مردم عذرخواهی کنید.

فاضلی درخصوص اینکه درباره ادامه همکاری او با نساجی صحبتی شده یا خیر گفت: الان صحبتی نشده است ولی به هر حال در 5 بازی ما به لطف داوران یک امتیاز گرفته ایم. بازی با تراکتور و بازی قبل که اینطور. راحت سرمان را می‌بُرند! دنبال چی هستند؟ بعد خیلی راحت هم می گویند سهوا اینگونه است. امیدوارم که اینطور باشد.

نساجی مازندران وحید فاضلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر