کد خبر: 1020557 A

سرمربی تیم پیکان پس از شکست نساجی مازندران از عملکرد بازیکنانش قدردانی کرد.

به گزارش ایلنا، مهدی تارتار در نشست خبری پس از دیدار مقابل نساجی مازندران اظهار داشت: بازی دو نیمه متفاوت داشت. ما در نیمه اول غافل‌گیر شدیم. آن‌ها تاکتیک خوبی انتخاب کرده بودند و می‌خواستند از فضای پشت دفاع ما استفاده کنند. ما در نیمه اول باید یکی، دو گل دیگر دریافت می‌کردیم. در بین دو نیمه بازیکنان‌مان را توجیه کردیم و موقعیت خاصی در نیمه دوم به حریف ندادیم.

او ادامه داد: بازی در نیمه دوم کامل تحت کنترل ما بود. باید به دو تیم خسته نباشید بگویم. یک خسته نباشید ویژه هم به بازیکنان خودمان می‌گویم.

سرمربی پیکان درباره تعویض‌هایش در این مسابقه که به تغییر نتیجه انجامید، گفت: به هر حال یک مربی در نیمه دوم امیدش به تعویضی‌هایش است. این کار خوب من نیست بلکه کار خوب بازیکنان تعویضی است. بازیکنان ما می‌دانند که اسامی بازی نمی‌کنند و کیفیت در زمین بازی و تمرین مشخص می‌کند که چه بازیکنی بازی می‌کند. ما باید به عنوان مربی تیم عدالت را اجرا کنیم.

او اضافه کرد: بازیکنان تعویضی ما در این دو بازی بسیار خوب بازی کردند. ما این نکته را برای بار چندم می‌گویم که پاداش بازیکن تعویضی با بازیکن اصلی یکسان است و من نمی‌خواهم از واژه تعویضی برای آن‌ها استفاده کنم. باید تشکر ویژه‌ای از هیات مدیره محترمان داشته باشم. آن‌ها قبل از بازی به تمام قول‌هایشان عمل کردند و در این نتیجه تاثیرگذار بودند.

نساجی مازندران مهدی تارتار پیکان تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر