کد خبر: 1020030 A

محمد ربیعی در کنفرانس خبری بعد از بازی فولاد حاضر شد.

به گزارش ایلنا، محمد ربیعی، سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان در نشست خبری بعد از تساوی یک بر یک تیمش برابر فولاد اظهار کرد: به آقای نکونام و مجموعه فولاد خسته نباشید و خداقوت می‌گویم. هم‌چنین برای این تیم در لیگ قهرمانان آسیا آرزوی موفقیت می‌کنم. فولاد تیم بسیار خوب و با برنامه‌ای است. تیم ما هم امروز روی مدار شناخت از فولاد، بازی کرد. اگر کل بازی را رصد کنید، موقعیت خاصی به فولاد ندادیم. هم در نیمه اول و هم نیمه دوم موقعیت‌هایی داشتیم و به تیر دروازه هم زدیم. بعد از این که نیمه اول تمام شد می‌دانستیم با آمدن محمد آبشک، برنامه‌ریزی فولاد روی استفاده از پاس‌های قطری بود. آن راه را هم بستیم ولی روی یک پاس بلند ساده غفلت کردیم. خط دفاعی ما امروز در اکثر صحنه‌ها عملکرد مطلوبی داشت اما روی گل فولاد اشتباه کرد. 

او ادامه داد: بعد از دریافت گل سه بار سیستم را عوض کردیم. با استفاده از سیستم آخرمان توانستیم به گل تساوی برسیم. حق ما هم بود که گل بزنیم. با احترام به تیم فولاد، توانستیم این تیم را در اهواز ببندیم و توانستیم در مقاطعی تحت فشار بگذاریم. نیمه دوم را خوب شروع نکردیم. زمین هم زیرش نرم بود.  تلاش و همت بازیکنان و فعل خواستن‌شان برای برگرداندن مسابقه و این که الان با خودشان می‌گفتند حق‌شان بیش‌تر از این بود، برای من ارزشمند است. این که عطش و طراوت تیم من هر روز بیش‌تر می‌شود جای امیدواری دارد. بازیکنانی هم که به عنوان یار تعویضی به زمین آمدند اثر مطلوب گذاشتند و این نویدبخش روزهای خوبی برای مجموعه مس رفسنجان است. 

ربیعی اضافه کرد: بازیکنان ما در رختکن می‌گفتند در صحنه گل فولاد روی دفاع وسط ما خطا شد. من صحنه را ندیدم. غیر از آن صحنه آقای ناظمی به بقیه صحنه‌ها نزدیک بود. گلایه‌ای هم ندارم. به غیر از یک شوت، در کل ۹۰ دقیقه موقعیتی به فولادی‌ها ندادیم. 

لیگ برتر مس رفسنجان محمد ربیعی لیگ خلیج فارس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر