کد خبر: 1020000 A

نیمکت آلومینیوم به داوری معترض بود

سرمربی تیم استقلال تهران درباره برتری شاگردانش مقابل آلومینیوم اراک صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، محمود فکری پس از بازی با آلومینیوم اراک گفت: جا دارد به هر دو تیم خسته نباشید بگویم. بازی سرعت خوبی داشت و هر دو تیم موقعیت های خوبی به خصوص تیم ما در نیمه اول ایجاد کرد. اگر بچه ها دقت بیشتری داشتند یا گذشت بیشتری داشتند می‌توانستیم به گل های بیشتری برسیم ولی جا دارد که از تک تک آنها تشکر کنم. از همه آنها ممنونم که این بازی را خوب انجام دادند.

او ادامه داد: قبل از بازی دربی یک مقدار خیلی از بازیکنان شاید خودشان را حفظ کنند اما بچه های ما با تمام توان بازی کردند و توانستیم یک سه امتیاز دیگر به دست بیاوریم. 

فکری در پاسخ به عملکرد خوب امروز مهاجمان گفت: مهاجمان ما همیشه خوب بودند اما مهم این است که تیم برنده شود و بتوانیم موقعیت درست کنیم. اینکه چه کسی گلزنی کند مهم نیست. خداراشکر مهاجمان که بیشتر وظیفه گلزنی دارند این کار را انجام دادند و کار ما آسان شد. 

میلیچ به دربی می رسد؟ فکری در پاسخ به این سوال گفت: احتمال زیاد فردا جلسه انضباطی او برگزار می شود و بعد از برگزاری جلسه به تیم برمی گردد. 

محمود فکری در نشست خبری گفت: جا دارد خسته نباشید به هر دو تیم بگویم. بازی خیلی خوبی بود. هر دو تیم به دنبال فوتبال بودند. دنبال ضد فوتبال و بازی بسته نبودند. آلومینیوم فوتبال خوبی ارائه داد. بازیکنان بسیار خوبی دارند و بازیکنان خط حمله خطرناکی دارند که می توانند برای هر تیمی مشکل ساز شوند. جا دارد که از تک تک بازیکنانم تشکر کنم؛ چه در کار حمله و دفاعی و خطی و دروازه بان که تلاش کردند دروازه بسته نگه دارند که این اتفاق افتاد، این خودش یک امتیاز است. 

او ادامه داد: از طرف دیگر به بازیکنانم به خاطر تلاشی که انجام دادند تبریک می گویم که سه امتیاز شیرین را به دست آوردند. این بازی ها بسیار حساس تر از بازی هایی است که حساب بیشتری روی آنها بازی می شود. کار یک جایی سخت می کند اما خداراشکر که بچه ها توانستند بازی خوبی ارائه بدهند. سه امتیاز شیرینی به دست آوردیم. می توانستیم در نیمه اول و دوم تعداد گل های بیشتری داشته باشیم اما همین که هم گل نخوردیم و هم دو بر صفر برنده باشیم از بچه ها ممنونم.

 

سرمربی استقلال درباره عملکرد داوری و اعتراض مربی حریف به عملکرد داور گفت: در مجموع خوب سوت زد، یکسری اشتباهات بود و به من گفتند که باید ببینیم در بحث کارشناسی چه شکلی بود. خوب سوت زد و بازی را کنترل کرد. در بازی هم ما به داور اعتراض داشتیم و هم تیم حریف، تیم آلومینیوم که البته روی تمام صحنه ها اعتراض می کرد ولی من در مجموع از سازمان لیگ می خواهم که روی نیمکت ها و تیم ها کنترل بیشتری داشته باشند چون در نیمه اول سروصدا خیلی زیاد بود. شاید آرامش بازی گرفته شده بود. در مجموع به تیم داوری و داوران خسته نباشید می گویم؛ از آنها ممنونم.

برای دربی سورپرایز دارید؟ فکری در پاسخ به این سوال گفت: نه، کار تاکتیکی انجام بدهیم یا بخواهیم کار جدیدی ارائه کنیم به بازی و شرایط بازی بستگی دارد. باید ببینیم که چه نیاز هست ولی در مجموع تلاش میکنیم با انگیزه و باقدرت وارد این بازی شویم.

محمود فکری درباره وضعیت مصدومان تیم هم گفت: تا روز بازی باید ببینیم که چه اتفاقاتی می افتاد. شیخ رسید و از طرف دیگری هم اگر مشکل خاصی این هفته به وجود نیاید و خوب تمرین کند محمد نادری به بازی میرسد. مصدومان ما به بازی می رسند و امیدواریم که با ترکیب کامل مان بتوانیم در بازی ها باشیم. امروز به بازیکنان هم گفتم کار ما سخت می شود اگر همه در اختیار باشد اما نقطه قوتی می شود و دست ما در ارنج اصلی و تعویض ها باز است. امیدوارم که بازیکنان مان کمتر از این به بعد آسیب ببینند و همه آنها را در اختیار داشته باشیم.

استقلال تهران رسول خطیبی محمود فکری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر