کد خبر: 1019995 A

مهدی رحمتی در خصوص بازی با سایپا توضیح داد.

به گزارش ایلنا، سیدمهدی رحمتی سرمربی شهرخودرو  پس از برتری تیمش در دیدار با سایپا گفت: سایپا یکی از تیم‌های خوب لیگ برتر است و در فاز دفاعی عملکرد خوبی دارد. سایپا کادر فنی خوبی دارد و می‌دانستیم بازی سختی است. این تیم را آنالیز کرده بودیم و در ۲۰ دقیقه اول منادی، دروازه‌بان حریف ستاره تیمش بود.

وی ادامه داد: در ۱۵ دقیقه آخر نیمه نخست، بازیکنان ما به هم ریخته و عصبی بودند. با صحبت‌هایی که بین نیمه انجام دادیم و تعویض‌هایی که کردیم به گل رسیدیم و بعد از آن هم بازیکنان به خوبی از یک گل محافظت کردند. همچنین می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم اما دروازه‌بان حریف توپ‌های خوبی را از قاسمی نژاد، صادقی و معصومی گرفت.

رحمتی درباره حواشی پیش از بازی و مشکلات مالی این تیم توضیح داد: حاشیه‌ای که وجود نداشته و من در جریان بدهی نیستم. برای من مهم این است که ما در این شهر یک خانواده هستیم و مجموعه آستان قدس هم جزوی از مشهد است و ما هم فرار نکردیم. این گونه مسائل درون‌خانوادگی نباید به بیرون درز پیدا کند. من فقط همین دیالوگ را به آقای تاج‌فیروز گفتم که ما اینجا هستیم و مشکل را حل می کنیم. ایشان هم وساطت کردند و گذاشتند تیم ما به داخل استادیوم بیایند. ما امروز صبح واریزی را به حساب آستان قدس داشتیم ولی در بحث فیش واریزی و مابقی آن اختلاف نظر داشتیم. آقای تاج‌فیروز اعتقاد داشتند که بقیه آن را به صورت چک پرداخت کنیم که به علت نزدیکی زمان بازی نمی‌توانستم بروم و دسته‌چک بیاورم. ظرف یکی ۲ روز آینده جلسه‌ای را با حمیداوی خواهم گذاشت تا دیگر این مشکلات را نداشته باشیم. در ضمن ما به ثامن نمی‌رویم و بقیه بازی‌های ما هم در همین زمین برگزار می‌شود.

لیگ برتر مهدی رحمتی لیگ خلیج فارس شهرخودرو خراسان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر