کد خبر: 1019992 A

محمد نوازی در کنفرانس خبری بعد از بازی با سایپا حاضر شد.

به گزارش ایلنا، محمد نوازی بعد از برتری شهرخودرو مقابل سایپا در نشست خبری، اظهارداشت: به خاطر بازی خوب از بازیکنان تشکر می‌کنم. جا دارد از هواداران تشکر کنم، حضور آنها در استادیوم نیست اما دعای آنها همیشه پشت این تیم است. امیدوارم بتوانیم در بازی‌های بعد رفته رفته تغییرات خوبی داشته باشیم.

او افزود: امروز هم می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم اما دروازه‌بان سایپا ناجی این تیم شد که توانست توپ‌های بچه‌های ما را بگیرد. تیم ما جوان و آینده‌دار است به همین دلیل باید صبر و حوصله داشته باشیم تا تیم شکل بگیرد.

مربی شهرخودرو درباره اینکه بعد از تساوی در تبریز امروز برد شیرینی داشتید، روند تیم تا چه زمانی به این صورت خواهد بود، گفت:من همیشه گفته‌ام شانس در فوتبال خیلی دخیل است. همان طور که در این دو هفته در دفاع تیمی خوب کار کرده بودیم جواب داد و توانستیم هم در بازی با تراکتور هم این بازی دروازه را بسته نگه داریم. این تلاش تک تک بازیکنان است که زحمت می‌کشند.

نوازی افزود: اگر خودمان را باور داشته باشیم قطعا اتفاقات بهتری رقم خواهد خورد. هر زمانی خودمان را باور نداشته باشیم، گل خوردن، زدن و اتفاقات ناگوار هست. باید بیشتر از این در خط دفاع و حمله کار کنیم. بالاخره فوتبال است و نمی‌توان پیش‌بینی کرد. اتفاقات عجیب و غریب در فوتبال زیاد می‌افتد.  

مربی شهر خودرو درباره عملکرد بازیکنان شهرخودرو گفت: خوب بودن تک تک بازیکنان باعث می‌شود چند بازیکن هم خوب باشند. این کار گروهی است و اگر هر کسی وظیفه خود را به درستی انجام دهد فوتبال زیباتر می‌شود. یک روزی از قلعه‌نویی پرسیدند چطور شد که بازی را بردید، گفت که تیم ما دوید به خاطر همین بردیم. مسلما در هر تیمی که دوندگی باشد و جایگاه خودمان را بدانیم قطعا این اتفاقات خوب رخ می‌دهد.

لیگ برتر محمد نوازی لیگ خلیج فارس شهرخودرو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر