کد خبر: 1019542 A

هر تصمیمی که سرمربی می گیرد به سود تیم است

پیشکسوت استقلال تهران می‌گوید هواداران باهوش باشند و اجازه دهند بازیکنان کارشان را انجام دهند

به گزارش ایلنا، مهدی پاشازاده پیشکسوت استقلال تهران می‌گوید آبی پوشان با فراموشی نتیجه بازی برابر گل گهر سیرجان باید به مصاف آلومینیوم اراک بروند و با نتیجه گیری در این مسابقه به دنبال تثبیت جایگاه صدر جدول رده بندی باشند.

شرایط استقلال را چطور ارزیابی می‌کنید؟

بازی با گل‌گهر سیرجان دو نیمه متفاوت داشت. استقلال در نیمه اول در حفظ توپ و سرعت دادن به بازی فوق العاده کار کرد و نتیجه‌اش دو گل بود و یک گل دیگر هم باید به ثمر می‌رسید. در نیمه دوم اما، حریف بهتر بود و تعویض‌های استقلال خوب نبود. وقتی مهدی قایدی از زمین خارج شد، فشار زیادی به دروازه استقلال وارد آمد. حضور قایدی باعث می‌شود چند مدافع سر جای خودشان بایستند، اما در نیمه دوم مدافعان گل‌گهر هر زمان که می‌خواستند در محوطه جریمه استقلال بودند. نباید اجازه داد حریفان روی دروازه استقلال این همه موقعیت ایجاد کنند. میلاد زکی‌پور چند بار توپ‌های بلند ارسال کرد؛ چرا بازیکن استقلال باید اجازه دهد از کناره‌ها توپ ارسال شود؟

یک پنالتی هم خراب شد.

اگر استقلال پنالتی دومش را گل کرده بود، کار گل‌گهر زودتر تمام می‌شد. خودم پنالتی زن بودم و می‌دانم شرایط زدن پنالتی چطور است..متأسفانه استقلال خیلی زود به دو گل زده قانع شد، در صورتی همه تیم‌های دنیا وقتی نیمه اول دو گل می‌زنند برای سومی و چهارمی تلاش می‌کنند.

انتقادات را چطور می‌بینید؟

 بهتر است بازیکنان در اینستاگرام و سایر شبکه‌های اجتماعی نباشند.. هواداران باهوش باشند و اجازه دهند بازیکنان کارشان را انجام دهند و نتیجه‌اش را ببینند، 

میلیچ هم قبل از این بازی کنار گذاشته شد.

میلیچ بازیکن حرفه‌ای است و خواستار دلیل برای نیمکت‌نشینی‌اش شده است. ما در تیم حضور نداریم و فکری بهتر شرایط را می‌داند. فکر نمی‌کنم مسئله خاصی باشد که این همه بزرگ کرده‌اند. میلیچ بازیکن حرفه‌ای است و می‌تواند به استقلال کمک کند. امیدوارم زود برگردد و به تیم ملحق شود. همه باید از سرمربی حمایت کنیم و هر تصمیمی که او می‌گیرد مطمئنا به سود تیم است.

بازی آلومینیوم را چطور پیش بینی می‌کنید؟

دست کم گرفتن تیم حریف در بازی فوتبال سَم است و می‌تواند گریبان هر تیمی را بگیرد. حالا که استقلال به صدر جدول رسیده باید از تک تک امتیازاتش مراقبت کند تا این موقعیت را از دست ندهد. حفظ صدر جدول از به دست آوردن آن بسیار دشوارتر است. ما صدر جدول را به صورت تضمینی تنها در صورت پیروزی حفظ می‌کنیم و این بدان معناست که استقلال از آلومینیوم فقط و فقط پیروزی می‌خواهد. خطیبی همیشه تیم‌های خطرناکی را در لیگ برتر دارد که می‌توانند برای تیم‌های بزرگ دردسر ساز باشند. فراموش نکنیم همین آقای خطیبی فصل گذشته با تیم ماشین سازی رفت و برگشت در تهران و تبریز استقلال را شکست داد. پس به هیچ وجه نباید این حریف را دست کم گرفت.

 

استقلال مهدی پاشازاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر